Lekarze Ginekolog Poznań

dr hab. n. med. Sławomir Graczyk

klinika promienista
promienista 98
Poznań

Polecam dra Graczyka! Jest to świetny specjalista, lekarz z powołaniem, kompetentny i rzeczowy, komunikatywny i ciekawy człowiek, z dużym poczuciem humoru. Wytłumaczy w czym rzecz bez krępującego dopytywania. Wzbudza ogromne zaufanie i nawet panie, którym wydaje się, że mają jakiś wstydliwy problem, nie powinny czuć się skrępowane na wizycie. Ja miałam niedawno wykonaną krioterapię szyjki macicy, zdecydowałam się na ten nieinwazyjny zabieg ze względu na mało komfortowe plamienia oraz starania ...

dr n. med. Kinga Więznowska-Mączyńska

Ginekolog, Położna

Uniwersytet Medyczny - Szpital Ginekologiczno-Położniczy
Ul.Polna, Poznań.
Poznań

Po pierwszej wizycie byłam bardzo miłe zaskoczona miłą rozmową i rzeczowym wytłumaczenie problemu . A zaangażowanie pani dr. wyszło po za granicę Polski, skontaktowała się że mną co do datkowych badań, bardzo dziękuję. Bardzo polecam panią dr bo to lekarz któremu można zaufać. .
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Rafał Moszyński

Ginekolog położnik, USG

Klinika
ul. Polna
Poznań

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

prof. dr hab. n. med. Ewa Wender-Ożegowska

Międzychodzka 7b lok. 106
60-371 Poznań

prowadziła moje 2 ciąże ( problemowe) zawsze poświęca dużo czasu, wszystko wyjaśnia jak najbardziej polecam

lekarz Lech Nowak

ulica Senatorska 8/1
60-326 Poznań

Super lekarz polecam w 100% Rodziłam trójkę dzieci teraz czwarte i jestem z niego zadowolona ,bardzo osobiście podchodzi do każdego pacjeta i nawed mysli o pocjęcie po jego wizycie i się przejmuje jeśli coś jest nie tam Polecam .Pozdrawiam

lekarz Jacek Żak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

STOMATOLOGIA SPÓŁKA CYWILNA
Dalemińska 12A/2
61-614 Poznań

Cudowny lekarz! Kompetentny. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania (moje nieraz banalne,ale nikt nigdy jak dr Jacek Żak nie wyjaśnił mi tylu rzeczy) Spokojny - poświeca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, wizyta nie jest przeprowadzana w pośpiechu. Miły, grzeczny... Dla mnie spełnia wszelkie wymagania, a nie łatwo mi "dogodzić".

dr n. med. Piotr Pułacz

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2
60-552 Poznań

BARDZO POLECAM, TO PRZEMIŁY I BARDZO LUDZKI LEKARZ. BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO.Z JEGO PORAD KORZYSTAM OD WIELU LAT, NIE ZAMIENIŁA BYM GO NA ŻADNEGO INNEGO LEKARZA. SERDECZNIE POLECAM PANIOM KTÓRE RZADKO ODWIEDZAJĄ GABINETY GINEKOLOGICZNE. PANUJE TAM MIŁA ATMOSFERA I WIELKIE ZAINTERESOWANIE PACJENTEM. A TO MYŚLĘ JEST NAJWAŻNIEJSZE, KIEDY KOBIETA CZUJE SIĘ BEZPIECZNA I WYSŁUCHANA,A NIE POTRAKTOWANA OSCHLE I LEKCEWAŻĄCO. JESZCZE RAZ POLECAM, ASIA
Opinia dodana przez: asia77

dr n. med. Andrzej Anholcer

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

Ten Pan na prawdę zna się na rzeczy, jest bardzo sympatyczny, nie da się go nie polubić!

prof. dr hab. n. med. Romuald Biczysko

Ginekolog położnik, Ginekolog

Nad Seganką 8
Poznań

Bardzo Miły Lekarz! Naprawdę Polecam :) Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, wzbudza bardzo duże zaufanie :)

dr n. med. Karolina Jaszczyńska-Nowinka

Ginekolog, Ginekolog onkolog

ARS MEDIC
Poznań

Bardzo kompetentny lekarz, lekarz godny polecenia jako lekarz i jako człowiek, mam 62 lata ale dopiero pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak szybką reakcją i pomocą lekarza na moje problemy zdrowotne.Na szczęście problemy okazały się nie takie groźne jak na początku wyglądały.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Jan Hantke

Ginekolog położnik, USG

Prywatny Gabinet Lekarski
Konopnickiej 11 m. 1
60-771 Poznań

Wspaniały, kompetenty lekarz z którego usług korzystam już 29 lat - i to jest chyba najlepsza rekomendacja,że przez tyle lat nie zmieniłam lekarza. Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta. Alicja

Wiesława Śmierzchała-Mierzawa

NZOZ Poradnia Rejonowa Lecznictwa Kolejowego s.c.
Taczaka 8a
61-818 Poznań

Od Pani doktor bije bardzo pozytywna energia, która jest bardzo potrzebna w trakcie leczenia.
ŚWIETNY I SYMPATYCZNY DOKTOR. POLECAM wszystkim dziewczyną w ciąży ,które chcą rodzic na Wyspiańskiego.Nie będziecie miały problemu z przyjęciem do szpitala ,a ztym jest różnie.

dr Paweł Jachowski

MEDISANA NZOZ
Piłsudskiego 102
Poznań

Dr Jachowski poświęca bardzo dużo czasu na wizycie lekarskiej, nie śpieszy się, wykonuje wszystkie badania. Na pierwszej wizycie (w cenie jak za zwykłą wizytę, bez dodatkowych opłat) wykonał wywiad lekarski, sprawdził wszystkie wyniki badań, które przyniosłam, pobrał cytologię, wykonał usg narządów rodnych, piersi i tarczycy. Całość trwała ponad 0,5h. Wszystko wyjaśnił, nie zbywał, zachęcił do kontaktu telefonicznego w razie problemów / pytań. Recepty na stałe leki otrzymuję bez wizyty (a ...
Opinia dodana przez: A
Nie polecam. Staramy się o dziecko ale niestety nam się nie udaje. Po paru wizytach które trwały 15 min (za każdą wizytę płaciłam ponad 300zł) nie mam już kontaktu z doktorem. Nie skontaktował się choć prosiłam parę razy. Nie pomógł nam w tym temacie. Zostawił w sytuacji bez żadnych wskazówek, działań...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Beata Kubiaczyk-Paluch

RTG, Ginekolog położnik

Słowiańska 55 C
Poznań

Czytając różne opinie w internecie na temat "dobrych" lekarzy w Poznaniu, postanowiłam dodać swój post na temat pani Doktor. Zwiedziłam różne gabinety lekarskie i dopiero doktor Kubiaczyk znalazła rozwiązanie mojego problemu, po wielu badaniach. Leczę się u pani doktor ok 3 lata. I nie zamieniłabym na innego lekarza pomimo tylu lat.Jest kompetentna, sympatyczna, nie naciąga i rzeczowo odpowiada na pytania, których jest wiele. Pomimo kilku prób nie udaje mi się ...

dr n. med. Przemysław Pięta

Dąbrowskiego 75 lok. 35
60-523 Poznań

Leczę się u pana dr wiele lat ,to bardzo dobry specjalista ,zawsze znajdzie sposób i stawi czoła trudnym sprawom,polecam drPiętę bez wątpienia wszystkim babeczkom😊
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Małgorzata Schwartz

Raszyn
15-19
Poznań

Witam z przykrością chciałabym powiadomić inne Panie przed tą panią od początku ciąży wszystko szło ok chociaż już koło 20tyg stwierdziła pani doktor że mała będzie o 2tyg mniejsza i że jest za mało wód płodowych przyszedł czas na 22tyg stwierdzono u mnie nadciśnienie i wg pani doktor przez to mała przestała przybierać na wadze !! Sprawdzała przepływy , rozrzedzała krew bo za gesta była no i przyszedł czas na ...
Opinia dodana przez: Smutna

Anna Lorenc

Polna
Poznań

Pani doktor jest bardzo miłą, rzetelną i kompetentną osobą. Towarzyszyła mi podczas porodu, choć wcale nie musiała, bo przebiegał on bez żadnych komplikacji. Nacięcie zrobiła bardzo delikatnie, nic nie poczułam, a po wszystkim pięknie mnie pozszywała, bez żadnego bólu. Jak rodzić to tylko z dr Lorenc:)
Opinia dodana przez: Sylwia- młoda mama

dr Beata Płochniewska-Szafran

Lux Med
Roosvelta Wichrowa
Poznań

Świetna Pani ginekolog. Wyrozumiała, delikatna i z dobrym podejściem do pacjenta. Nie ocenia, stara się pomoc jak najbardziej potrafi. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia S.