Lekarze Opole

mgr Małgorzata Wasilewska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.
Opinia dodana przez: Lidia

Waldemar Kołodziej

Neurochirurg

Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu
45-418 Opole

Wspaniały i mądry człowiek. Super lekarz i wysokiej klasy specjalista. Perfekcyjne wykonanie operacji guza mojego mózgu.Operacja bardzo trudna,obarczona ryzykiem,zakończona szczęśliwie. Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych. Dziękuję serdecznie i polecam innym.5
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Małgorzata Pokuszyńska - Baran

pod Łabędziem
ul.Ozimska
45-368 Opole

super dentysta miła zawsze pogodna ,jest godna polecenia , swoją prace wykonuje z wielkim sercem pacjent czuje się w gabinecie super i dentysta mu nie taki straszny .
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Klimczak

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Medin Klinika
Częstochowska 54
45-424 Opole

Nowoczesna metoda, dzięki której udało się mi się pokonać problem nie trzymania moczu po porodzie, więc jak dla mnie super sprawa.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Dariusz Domagała

Laryngolog

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Opole

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

lekarz Marcjanna Lotko

Lekarz rodzinny

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Wspaniały lekarz! Rzadko spotyka się lekarza który łączy kompetencje i wiedzę ze zwykłą ludzką życzliwością. Poświęca dużo czasu pacjentowi uważnie słuchając co ma do powiedzenia. Bardzo się stara pomagać każdemu, natychmiast podejmuje decyzje i chce jak najlepiej dla chorego. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

Mgr Karolina Cwynar

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
45-062 Opole

Polecam gorąco, bardzo dobry specjalista, super podejście do dzieci, byłam mile zaskoczona tym bardziej, że moje wcześniejsze doświadczenia z psychologami były bardzo nie miłe. Kilka wizyt rozwiązało problem. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Karolina Cwynar

Psycholog

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
45-062 Opole

Polecam, rewelacyjny psycholog, młoda osoba pełna pozytywnej energii i zaangażowania w to co robi, poszukująca rozwiązań, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Śliwińska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Szpital Wojewódzki
ul.Kosnego 53
45-063 Opole

Pani M. Śliwińska jest lekarzem bardzo empatycznym, skutecznym, miłym, uprzejmym, dbającym o zdrowie pacjenta. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Anna Banaś-Cebula

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Krakowska 44
45-075 Opole

Pełen profesjonalizm i empatia wobec pacjenta.Pani Doktor w dostępny sposób potrafi wytłumaczyć związki przyczynowo-skutkowe schorzeń oraz zaproponować różne alternatywy profilaktyki oraz leczenia.Rozległa wiedza dotycząca nie tylko chorób oczu pozwala na rozszerzenie diagnostyki w kierunku innych schorzeń.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Wręczycki

Urolog

Mickiewicza 2
45-058 Opole

Po pierwsze kompetencja, po drugie uprzejmość... dużo można pisać, bardzo dobry urolog, kontaktowy, nie ma dystansu, przy i tak stresującej pierwszej wizycie. Mi pomógł, polecam.
Opinia dodana przez: Mek

mgr Justyna Antoszczyszyn

Dietetyk

PROMED OPOLE
Okrzei 7A/1
45-713 Opole

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Terapeuta
                                       mgr Wioleta Lange

mgr Wioleta Lange

Terapeuta, Psycholog

Gabinet psychoterapii
ul. Grodzieńska 19
Opole

Pani Wiola jest bardzo miłą, przyjemną, pozytywnie ciepła osobą, bardzo fachowo i z sercem podchodzi do swoich pacjentów, czy też do swojego zawodu. Miałam okazje odbyć dosyć dużo terapii, w tamtym momencie czułam że jest ktoś kto mnie rozumie, ktoś kto chce mi pomóc. Pani Wiola jest najlepszym terapeutom jakiego miałam "okazje" doświadczyć w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Martyna Gizler

Cezary Skrzypczyński Prywatna Przychodnia Lekarska w Opolu
Wróblewskiego 46
45-006 Opole

Pomimo braku zaufania do innych lekarzy a szczególnie do Ordynatora..... w ktorej Pani doktor pracuje...ufamy Tej Pani. świetne podejście do dzieciaka super podejście do nas. Polecamy Panią doktor. jej szef jest jak Bóg... pan i władca narzuca swoje racje w stylu " Moje rację są najmojsze" To Pani doktor i tak ma swoje zdanie. wobec nas słuszne i sprawdzające się.
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Romana Jakuszewska

Diabetolog

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Opole

Bardzo polecam Panią doktor, która nigdy nie bagatelizuje pacjenta i rzeczowo, skrupulatnie podchodzi do każdego przypadku. Pacjent jest dla Pani doktor najważniejszy.

dr Piotr Jastrzębski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Medicus
Opole

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.
Opinia dodana przez: Andrzej
Pani doktor jest bardzo miła i cierpliwa.Wnikliwie opisuje problem(przyczyny i skutki ewentualnej wady wzroku). Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jacek Pawełczak

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 64
45-064 Opole

SUPER SPECJALISTA !!!!!!! GODNY ZAUFANIA, MIŁY I SYMPATYCZNY, A PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO ,,LUDZKI,, GORĄCO POLECAM !!!!!!!
Opinia dodana przez: RYSZARD JUNKA

lekarz Wojciech Milejski

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Krakowska 44
45-075 Opole

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i wielkie zaskoczenie ze wizyta może przebiegać w tak milej atmosferze. Lekarz miły, wesoły i co najważniejsze chcący pomóc . Oglądając moje wyniki wszystko fajnie tłumaczył i widać że chce pomóc a nie jak niektórzy lekarze z podejściem zaplac za dużo nie wymagaj i szybko wyjdz. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: LukAs

lekarz Maciej Szcześniak

Psychiatra, Neurolog

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
1-go Maja 19
45-068 Opole

SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE! SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE! SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE!
Opinia dodana przez: AVE 2T4