Certyfikowana psychoterapeutka uzależnień, psychoterapeutka DMT w trakcie kończenia 4-letniego szkolenia, mgr psychologii; członkini Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii DMT.
W ramach ...

W ramach rozwoju osobistego i zawodowego ukończyłam również roczne szkolenie metodyczne w zakresie terapii tańcem, szkolenie z metod diagnozy neuropsychologicznej oraz z neuroanatomii funkcjonalnej w praktyce klinicznej; kurs instruktorski rekreacji ruchowej i ćwiczeń psychofizycznych opartych na hatha-jodze, kurs m...

Kompetentna osoba, rozmową skłoni pacjenta do przemyśleń i refleksji...po każdej rozmowie czułam się wysłuchana i w pełni zadowolona z przebiegu spotkania. Polecam

Miałam wiele terapii oraz terapeutów jednak z różnym skutkiem. Bardzo się cieszę że trafiłam na Panią w końcu czuję się wolna spokojna i szczęśliwa. Z całego serducha polecam i bardzo dziękuję za zrozumienie ciepło i dobro.

Pani Wiola jest bardzo miłą, przyjemną, pozytywnie ciepła osobą, bardzo fachowo i z sercem podchodzi do swoich pacjentów, czy też do swojego zawodu. Miałam okazje odbyć dosyć dużo terapii, w tamtym momencie czułam że jest ktoś kto mnie rozumie, ktoś kto chce mi pomóc. Pani Wiola jest najlepszym terapeutom jakiego miałam "okazje" doświadczyć w swoim życiu.

Swego czasu byłem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm. Bardzo miła atmosfera i podejście do sprawy. Polecam