Lekarze Jarosław

lekarz Mariusz Pruchniak

Siemieńskiego 73
37-500 Jarosław

Bardzo dobry lekarz w swojej dziedzinie. Oby takich więcej a jak nie poproszę klona, bo do niego bardzo ciężko jest się dostać. Bardzo ludzki lekarz, nie tylko lekarz jako lekarz, ale przede wszystkim człowiek dla człowieka. Zawsze do końca wysłucha, stara się wyjaśnić sytuację jeśli czegoś nie rozumie z wywiadu. Dokładny i nie wywyższa się.Godny polecenia w 100 procentach
Opinia dodana przez: Agusia

lekarz Mirosław Teplicki

Chirurg naczyniowy

37-500 Jarosław

Wszystko w najlepszym porządku ! Może służyć za przykład dla młodych lekarzy !!!

lekarz Zygmunt Woźniak

Psychiatra

37-500 Jarosław

Pan dr bardzo skrupulatnie i sumiennie wykonuje swoją pracę, bardzo uprzejmy empatyczny i zaangażowany co w dzisiejszych czasach jest rzadkością wśród lekarzy wszystkich specjalności, nie tylko psychiatrów. Zdecydowanie polecam osobom rzeczywiście potrzebującym pomocy i wsparcia lekarza psychiatry
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Genowefa Czyrek

Choroby zakaźne, Internista

Jarosław

Dobry lekarz, warto go odwiedzić i się przebadać.

lek. dent. Agnieszka Szymańska

Lubelska 1/4
37-500 Jarosław

Miła, kompetentna , dokładna. Jestem bardzo zadowolona z leczenia przez panią stomatolog.polecam........

lek. dent. Jolanta Leśko

3 Maja 85c lok. 1
37-500 Jarosław

Bardzo uprzejma dentystka, precyzyjna. Tylko nie sa stałe koszty leczenia od czego to zalezy tego juz nie wiem :)

lekarz Marek Olszówka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Królowej Jadwigi 19
37-500 Jarosław

Polecam Pana Doktora w 100%. Uprzejmy i bardzo miły, potrafi wysłuchać oraz wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jan Gdula

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Doktor Gdula uratował mojego synka, gdyby nie przyjechał na dyżur do Jarosławia dzisiaj mój synek by nie żył. Dzięki Jego szybkiej reakcji, zastosowania leczenia i zabrania go do Rzeszowa dzisiaj możemy się cieszyć naszym zdrowym synkiem. Jestem mu wdzięczna z całego serca za to co zrobił i jak się nim zajął . Prawdziwy lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Żak

Kardiolog

37-500 Jarosław

Lekarz dba o swoich pacjentów, jest przystępny, empatyczny, potrafi poświęcić sporo czasu dla pacjenta i dobrze wykonuje swoją pracę.
Opinia dodana przez: Stanisława

lek. dent. Jerzy Błotnicki

Prywatny Gabinet Lekarski
Grodziszczańska
37-500 Jarosław

U dr Błotnickiego byłam 20 lat temu. Do dzisiaj moje zęby nie wymagają jakiegokolwiek leczenia. Polecam tego lekarza.

lekarz Krystyna Bartkiewicz

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta,dokładne wytłumaczenie schorzenia i trybu leczenia,bez problemu wystawia skierowania na dodatkowe badania czy konsultacje.

lekarz Grzegorz Sendecki

Gin - Med ul. Lisińskiego
Bolesława Chrobrego 7a
37-500 Jarosław

Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania, szczegółowo analizuje wyniki badań . Przejmuje się pacjentka czy to prywatnie czy na NFZ nie zauważyłam żadnej różnicy 🙂
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Krystyn Kaczor

Pasieka 4
37-500 Jarosław

Nie polecam tego lekarza, chodziłam do niego w drugiej ciąży, mówiłam że jestem w ciąży (bo okres mi się spoźniał i test ciążowy zrobiłam) zrobił mi usg i stwierdził że ciąży nie ma a po tygodniu nagle byłam w 8 tyg ciąży, ponadto pracowałam fizycznie na 3 zmiany i prosiłam o L4 a on stwierdził że ciąża to nie choroba to mogę pracować na 3 zmiany, mówiłam że nie mogę ...
Opinia dodana przez: Chłopiczanka
Pani doktor to bardzo miła i sympatyczna kobieta, niesamowity lekarz z niezwykłym podejściem do pacjenta. Wszystko dokładnie bada pacjenta i wszystko mu dogłębnie tłumaczy. pani doktor jest wzorem do naśladowania dla innych lekarzy. Bardzo polecam tego specjaliste!
Opinia dodana przez: Ewa

Beata Dąbkowska

37-500 Jarosław

miła sympatyczna, wyrozumiała, uprzejma, ale ,w wykonaniu protez, niestety nie jestem zadowolona , nie polecam
Opinia dodana przez: mimi

Wojciech Czekański

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Nie ma tak wspaniałego lekarza i czlowieka. To był wspianiały, mądry i przyjazny lekarz. Szkoda wielka ,że niestety nie ma Go już wśród nas.

lekarz Grzegorz Dankiewicz

Neurolog

Pomocna Dłoń
Kościuszki 29 a
37-500 Jarosław

Bardzo dobry, miły i sympatyczny lekarz. Fajne podejście do pacjenta. Punktualny i rzetelny. Uważnie słucha pacjenta. Gorąco polecam.

prof. dr hab. n. hum. Janusz Szkodny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Z tym lekarzem akurat mam same nie miłe wspomnienia, nie grzeczny, nie kulturalny, gdy na poczatku ciaży leżalam w szpitalu powtarzał ze poronie, pozniej jeszcze dwa razy bylam w szpitalu dalej to slyszalam, dzis moj syn ma 3 lata ma się swietnie ! ;) do tego akurat tak sie zlożylo ze odbieral moj porod.
Opinia dodana przez: Ela

Zdzisław Kozak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Jarosław

Bardzo dobry lekarz polecam go małym dzieciom

lekarz Halina Koperda

Endokrynolog, Pediatra

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Bardzo miła Pani Doktor! Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad oraz badanie jak również wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Podejście do 3letniego dziecka ekstra! Po kolei tłumaczyła córce co będzie robić dzięki czemu dziecko w ogóle się nie stresowało a wręcz uśmiechała się do Pani Doktor i wyszła dumna z naklejkami oraz dyplomem dzielnego pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor! ;)
Opinia dodana przez: Magdalena