Lekarze Jarosław

mgr Xx Gąsior

Lekarz rodzinny

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

Wspaniała, uprzejma, grzeczna zawsze uśmiechnięta z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Bardzo dobry lekarz, jestem zadowoloną pacjentką od ponad 20 lat.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Bardzo polecam doktora😀 Trafilam do niego przypadkiem, po poronieniu, po trudnościach z zajściem w kolejną ciążę... A tu bach 3 wizyty i upragniona ciąża😀 Prowadzil moja ciążę, zawsze dbał o mnie i moje maleństwo. Kompleksowo badał nasz stan. Zawsze poświęcał tyleczasu ile potrzebowałam. W zaawansowanej ciąży przyjmował poza kolejnością. W razie komplikacji był dostępny pod telefonem (nawet w trakcie swojego urlopu). Aktualnie jestem 7 m po porodzie, kontrolnie nadal korzystam ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Renata Grzybowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

jarosław
37-500 Jarosław

Pani Doktor Grzybowska to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Nigdy nie odmówi pomocy. Lekarz z powołania. Miła, uprzejma i wyrozumiała🙂
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Beata Białobrzeska

37-500 Jarosław

Trudno ocenić kompetencje, ale już podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia tzn. Wybitnie przedmiotowe...

lekarz Jerzy Buszko

Lekarz rodzinny

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Jestem pacjentką Pana dr. od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Jest świetnym specjalistą. Stawia trafne diagnozy, bez żadnego problemu daje skierowania na potrzebne badania oraz do specjalistów. Polecam!

lek. stom. Barbara Buszewska

Stomatologia Barbara Buszewska
Skarbowskiego 14/U3
37-500 Jarosław

Ortodoncja ok. Godna polecenia dla osób lubiących czekać przed gabinetem min. godzinę. Stomatologia - obecnie na naprawę u tego stomatologa nie można liczyć Pani sama już nie leczy ani nie naprawia sama ci zepsuła zatrudnia innych. Chirurgia stom. to fikcja przy komplikacjach pacjent odsyłany jest do nikąd. Obsługa recepcjonistki utrudniająca kontakt z lekarzem, wymijające odpowiedzi, odrzucane połączenia, zapomniane obiecane oddzwonienia. Niesamowice długi czas oczekiwania na wizytę już umówioną- poślizg do ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Włodzimierz Ziemiński

Endokrynolog

37-500 Jarosław

Pan doktor godny polecenia z racji na podejście do pacjenta oraz jego kompetencje. Myślę, że lepszego endokrynologa w Jarosławiu nie ma! Szczerze polecam!!!! Konkretny, rzeczowy, sumienny, wszystko wytłumaczy!!! Odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam!!!!"

lekarz Andrzej Kociszewski

Jarosław

Bardzo polecam Pana Doktora! Prowadził moją ciążę bliźniaczą, dzięki niemu i jego szybkim reakcjom udało się urodzić w 36tc. Doktor Kociszewski jest bardzo pomocny, doradza, "nie owija w bawełnę", jest konkretny, można o wszystkim porozmawiać, godny zaufania. Jestem mu bardzo wdzięczna i z całego serca polecam !
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Urszula Słychań wysocka

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe
3 Maja 70
37-500 Jarosław

Bardzo kompetentna i wie co robi godna zaufania na izbie przyjęć po RTG powiedzieli że mam lekkie stłuczenie a pani doktor powiedziała że mam pęknięcie godna zaufania
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Danuta Hadryś

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Byłam niedawno z dzieckiem u pani Hadryś. Córka ma wzmożone napięcie mięśniowe czego dowiedziałam się od pani Hadryś. Pani Hadryś pokazała jak mam nosić córeczkę. Zaprezentowała, że maluch ma być oparty o moją klatkę a ja mam go jedną ręką podtrzymywać na jego klatce piersiowej a drugą ręką podtrzymywać pupę. Po kilku dniach córka stała się jeszcze bardziej rozdrażniona i poszliśmy do fizjoterapeuty, który stwierdził że w żadnym wypadku nie ...
Opinia dodana przez: Beata

Waldemar Wilczyński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Odradzam! Nie potrafił poradzić sobie z prawidłowym wyrwaniem ósemki, co spowodowało dodatkowe problemy.

dr Aleksandra Mrozowicz

Dermatolog

37-500 Jarosław

Pierwsza wizyta była ok, ale po drugiej wizycie musiałam zmienić dermatologa..................
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Katarzyna Walewska-Gawlik

Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Pani doktor jest świetnym fachowcem. Bardzo skrupulatnie i rzetelnie prowadzi wywiad. Wykonuje komplet niezbędnych badań przed postawieniem diagnozy, która jest zawsze w punkt. Doskonale dobiera sposób leczenia i leki. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczy chorobę i wybrany sposób leczenia. Przedstawia alternatywy. Empatyczna. Zainteresowana pacjentem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Elżbieta Lichtarska-Abdi

37-500 Jarosław

Naprawdę polecam, wizyta u Pani doktor w ogóle nie była stresująca, chyba był to pierwszy raz kiedy na fotelu siedziałem spokojnie. Pani doktor tłumaczy co będzie w danym momencie robić przez co leczenie przebiega w przyjaznej atmosferze.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Stanisław Podolec

Pulmonolog, Internista

37-500 Jarosław

Niekompetentne podejście do pacjenta - brak szacunku, wyrozumiałości i uprzejmości. Aroganckie zachowanie w stosunku do osoby w podeszłym wieku.

lekarz Jolanta Homa

Lekarz rodzinny, Pediatra

os. Braci Prośbów 2/2
37-500 Jarosław

Jestem pacjentem pani dr. już od dawna. Mogę powiedzieć że Pani dr. jest bardzo doświadczonym lekarzem ponadtto jest miła i bardzo symaptyczna.
Opinia dodana przez: Piotr
choć zawsze byłam zadowolona z pani doktor to ostatnio się "popsuła".Od jakiegoś czasu każda choroba ,każde dolegliwości zdrowotne,są leczone tak samo,cały czas jedna i ta sama diagnoza,ta sama gadka-a poprawy stanu zdrowia nie ma...
Opinia dodana przez: aga69

lekarz Emil Maciałek

Jana III Sobieskiego 20
Jarosław

najlepszy lekarz, którego profesjonalizm i zaangazowanie moge polecic bez zmrużenia oka:-)

dr n. med. Wojciech Biskup

Internista, Kardiolog

Jarosław

Wspaniały specjalista, z ogromną fachowościa i oddaniem dla pacjentów. Pomógł mi, wielu moim znajomym i rodzinie. Wiemy że zawsze możemy na niego liczyć. Jego diagnoza i leczenie zawsze jest skuteczne. Działa zdecydowanie i konkretnie co wynika z jego ogromnej wiedzy i kompetencji. Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecam doktora Biskupa , szczególnie do trudnych przypadków.
Opinia dodana przez: Aniela

dr n. med. Grzegorz Świder

Endokrynolog, Internista

37-500 Jarosław

Super lekarz polecam każdemu z każdym problemem, byłam u niejednego specjalisty, każdy leczył mnie pod innym katem, nieskutecznie. Dr Świder pomógł mi powrócić do normalnego życia
Opinia dodana przez: Kasia