lekarz Grażyna Abramczyk

Lekarz rodzinny

1,7

Córka była pod opieką tego lekarza z powodu niedoboru wzrostu. Leczenie polegało na obserwacji. Lekarz zapewniała mnie, że hormon wzrostu zdążymy podać. Nie zleciła odpowiednich badań, aż okazało się, że córka zaczęła dojrzewać i jest już za późno na ewentualne leczenie. Jest maleńka. Zaufałam a teraz mam do siebie ogromny żal, serce mi pęka ,że nie zrobiono wszystkiego , ewidentny błąd .Jak możecie to wybierajcie innego lekarza i najlepiej konsultujcie się jeszcze dodatkowo.

Podzielam opinię p. Justyny. Dodam jeszcze, że jest złośliwa, wtrąca uszczypliwe uwagi, nawet skomentowała złośliwie przy mnie i studencie obecnym na badaniu pracę pielęgniarki ze spirometrii. Jak to się mówi "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". ODRADZAM WIZYTĘ U TEJ PANI

Najgorszy lekarz w calej lodzi trzeba jej szukac po przychodniach bo na oddziale jej nie ma q jak juz sie ja znajdzie ti nie ma czasu bo ma pacjentow to przepraszam bardzo moje dziecko nir jest pacjentem?