dr n. med. Grażyna Banaszek

Neurolog dziecięcy

Byliśmy na kilkunastu wizytach, nie licząc kolejnych wielu godzin rehabilitacji prowadzonych przez wskazane przez dr osoby. Po 5 latach od zakończenia rehabilitacji okazało się, że coś przeoczono..Teraz mamy dopiero problem, a dziecko ma już 8 lat. Dlatego przestrzgam - nie do końca można zaufać.

Do Pani Banaszek dostałam kontakt od innej orędowniczki metody Vojty- Pani Surowińskiej. Moje dziecko urodziło się na 7 punktów, USG przezciemiączkowe w 2 dobie i w 5 tygodniu - bez zmian patologicznych. Diagnoza Pani Banaszek (słowo lekarz, nie przechodzi mi przez gardło)- dziecko będzie miało problemy z motoryką, ma znacznie podwyższone napięcie mięśniowe, słabo reaguje na bodźce, wymaga fizjoterapii Vojtą, żeby nie odstawać od społeczeństwa. Po wysłuchaniu tych słów totalnie się załamałam. Na szczęście moja mama, przytomnie zaproponowała, że pójdziemy do innego lekarza, czas między tą wizytą a wizytą u Pani Doktor Iwony Terczyńskiej, był dla mnie męką. Doktor Terczyńska powiedziała, że mam zdrowe dziecko, nic jej nie dolega, nie ma podstaw do niepokoju, musi być pod opieką neurologa, jako dziecko urodzone na 7 pktów, ale na teraz, nie ma powodu do podejmowania fizjoterapii. Dodatkowo poprosiłam jednak o skontaktowanie mnie z Pawłem Zawitkowskim, żeby on ze swojej strony praktyka również obejrzał moje dziecko. PZ potwierdził wszystko, co mówiła dr Terczyńska. Moje dziecko ma 2 lata, rozwija się cudownie, nic jej nie dolega, co pół roku (przez pierwszy rok co 3 miesiące) chodziliśmy na kontrole neurologiczne. Miałam ochotę podać do sądu tę Panią, ale w książeczce zdrowia dziecka wpisała tylko, że "dziecko wymaga usprawnienia", więc nie mam dowodów na to, co jedynie przekazała mi i mojej mamie ustnie. PRZESTRZEGAM!!!!

Kompetentna, uważna, ujmująco uprzejma nie tylko dla rodziców, ale także dla dziecka. Rzeczowo wyjaśnia po kilka razy zawiłości leczenia. Traktuje moje dziecko jak najważniejszą osobę pod słońcem. Gorąco polecam, bo dzięki niej moje dziecko jest zdrowe.

przy pierwszej wizycie pani doktor zrogowala nas o brak kompletu dokumentow dziecka, bdanie krotkie, szybka opinia- jesli pastwo nic z tym nie zrobicie dziecko bedzie mazgralo w szkole i bedzie mialo wzstajace lopatki

nic dodoać nic ująć, dla mnie AUTORYTET jako OSOBA:)

nic dodoać nic ująć, dla mnie AUTORYTET jako OSOBA:)

Polecam wizytę u dr Banaszek - bardzo uprzejma, kompetentna osoba. Poświęca na wizytę duzo czasu i uwagi.