dr hab. n. med. Grażyna Bednarek-Tupikowska

2,9
2,5
2,6
2,4

Wizyta ekspresowa, rzut okiem na wyniki, stwierdzenie,że z tym problemem (wypadające włosy) to należy iść do dermatologa (skąd właśnie przyszłam! )- zalecenie - kupić sobie w aptece skrzyp! Rozumiem, że Pani doktor musiała się bardzo długo uczyć, żeby teraz móc kasować niezłe pieniądze za poradę jaką dostałabym w aptece - ale w końcu - sądząc po wieku - jeszcze wtedy uczyła się za nasze pieniądze!

stwierdzono u mnie PCO jestem z opola i polecono mi udac sie do wroclawia do pani doktor i tak tez zrobilam. Na pierwszej wizycie poswiecila mi niecale 20 minut powiedziala ze pco to nie wyrok i zaczela mowic o odchudzaniu co powinnam jeść , z czego zrecygnować dala mi tabele z kaloriami posłuchala jak serce bije przepisala metformax yasminelle i zelixe. i w sumie to sie nie dowiedzialam o samym pco tylko o diecie ze musze schudnac dwa wiadra 10 litrowe. na drugiej wizycie weszlam do srodka pokazalam jej kartke ...

na drugiej wizycie weszlam do srodka pokazalam jej kartke jak sie waga ksztaltowala od 20 lipca do 18 pazdziernika rzucila na nia okiem i powiedziala ze jedno wiadro juz zrzucilam posluchala bicia serca zapytala czy sie dobrze czuje potem ze mam sobie kupic serek piatnica 3% tluszczu i mam zrezygowac z owocow (wskazala na winogrona, mandarynki)wypisala recepte i 120 zlotych w sumie trwala wizyta tyle ze moj chlopak czekajacy na dworze zdarzyl wypalic papierosa bo weszlam a w poczekalni nie bylo nikogo i od razu weszlam do gabinetu
wiec pytam sie jak to mozliwe ze taki speclalista karze mi polykac tabletki nie zaleca wykonac rzadnych badan i mowi ze nie mam jesc owocow
odradzam bo zeby za niecale 5 minut skasowac 120 zlotych i powiedziec o serku i owocach - skandal

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u tej pani . Sama wizyta trwa 5 minut podczas której trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego . Odniosłam wrażenie , że pani Doktor zupełnie mnie nie słucha , nie czyta nawet za bardzo wyników badań hormonalnych które jej przyniosłam . Poza tym przepisała mi tabletki które kolidują z tymi które biorę obecnie ( mimo iż wyraziłam swoją wątpliwosć ) Moim zdanie drogo i mało kompetentnie . Czułam , że problem z którym przyszłam jest malo ważny .

Chciałabym aby wszyscy lekarze tak opiekowali się swoimi pacjentami .

Chciałabym aby wszyscy lekarze tak opiekowali się swoimi pacjentami .