lekarz Grażyna Bugaj

Neurolog dziecięcy

Opryskliwa i niesympatyczna. Rodziców dzieci traktuje jak idiotów. Informacji udziela zdawkowo. Zdecydowanie nie polecam.

Z Panią doktor pierwszy raz spotkaliśmy się w szpitalu. Bardzo dociekliwa, zanim postawiła diagnozę wykonała szereg badań u córki. Zajmuje się naszym dzieckiem już sporo czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Byliśmy pierwszy raz, oczekiwaliśmy pełnego wyjaśnienia sprawy. Nie dość że się spóźniła 1,5h to jeszcze miała pretensje że dziecko jest niecierpliwe. Kompletny brak podejścia do dziecka, rodziców też traktuje jak przygłupów. Być może jest fachowcem, ale profesjonalizmu w pracy z dzićmi i ich rodzicami nie widziałem. Miałbym kilka dosadniejszych sformułowań, ale pozostanę tylko przy jednym: omijajcie tą Panią jeśli tylko macie taką możliwość

Pani doktor może i jest dociekliwa ale nie potrafi przyznać się do tego że nie radzi sobie z niektórymi przypadkami.Mojemu dziecku nie pomogła i nie potrafiła się do tego przyznać.Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!!

Pani doktor jest osobą dociekliwą i swoją diagnozę zawsze popiera lub wyklucza przeprowadzonymi badaniami.

Bardzo zaangażowana i bardzo miła, kompetentna. Zaimponowała mi dociekliwością!

Bardzo zaangażowana i bardzo miła, kompetentna. Zaimponowała mi dociekliwością!