lekarz Grażyna Gałka-Antas

Psychiatra dziecięcy

jestem zażenowana postawa tej pani, z pólgodzinnym opóźnieniem woła do gabinetu, ok zdarzają sie poślizgi czasowe, to jeszcze do przeżycia...ale nie przyjąć nas z powodu takiego że chcieliśmy byc we dwójkę z dzieckiem,że albo jedno z nas albo wcale??na pewno więcej się u niej nie pojawimy

Pani doktor bardzo dobrze dobrała leki mojemu synowi, jest profesjonalistą pod każdym względem. Dzięki Pani doktor mój syn zaczął rozmawiać i opowiadać o swoich problemach, jestem bardzo wdzięczna i na pewno będę w dalszym ciągu do Pani przyprowadzać syna. Bardzo dziękuję!