dr Grażyna Kapias

2,4
2,5
2,6
2,5

Totalny brak podejścia do pacjenta. Najlepiej nie zawracać pani doktor głowy. Diagnoza wystawiona bez zbadania dziecka, "bo widać że zdrowe". Nie ma sensu w ogóle konsultować z panią doktor, bezsensu tam chodzić. Doświadczenie może ma, z racji wieku, ale tu chodzi o zdrowie a może nawet i życie naszych dzieci. A w ciągu 5 minut to nawet nie da się powiedzieć co dolega. Ogólnie nie polecam i trzymać z dala od tego typu ludzi. To nie jest dr House gdzie dla genialnej diagnozy można znieść okropne zachowanie. Dramat.

Moje dzieci od około półtora roku są pod opieką pani Dr. Kapias i Bogu za to dziękuję , gdyż od tej pory tylko raz były leczone antybiotykiem , a wcześniej prawie co miesiąc . Dzięki temu ilość infekcji systematycznie się zmniejszała . Chodziłam do trzech lekarzy i wszyscy przy wysokiej gorączce zaraz dawali antybiotyki . Widocznie mieli problem z postawieniem prawidłowego rozpoznania . Pani Dr. Kapias nie boi się wysokich temperatur , bada bardzo dokładnie i albo obserwuje dziecko co 1-2 dni , albo zleca badania i to jest właściwe ...

Pani Dr. Kapias nie boi się wysokich temperatur , bada bardzo dokładnie i albo obserwuje dziecko co 1-2 dni , albo zleca badania i to jest właściwe podejście.
Polecam Panią Dr. Kapias z czystym sumieniem

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM..zresztą jak i większość moich znajomych ,którzy niestety z powodu braku kompetencji Pani dr.Kapias ,przepisali się z tejże przychodni(w ostatnim czasie ok 17 osób)Drodzy rodzice,przykry jest fakt,iż nikt nie zauważa także ważnego problemu..przecież tu chodzi o nasze największe |Skarby..więc kto może zareagować ,jeśli nie my..czy nikt nie widzi ,iż do Pani dr. nie ma żadnego obłożenia,straciła już większość swoich pacjentów,w przeciwieństwie do drugiej Pani dr. z tej przychodni dr. Dąbrowskiej..do której naprawdę ciężko się dostać ,jeden dobry lekarz pediatra na całą przychodnie,to niestety za mało..mam nadzieję,że przez właścicieli zostanie zauważony wreszcie ten problem.Fatalne diagnozowanie małego pacjenta przez Panią dr.KaPIAS i co za tym idzie zły dobór leków..kompleksowość podejścia-brak,poświęcony czas..żenujące bo badanie trwa ok minuty,jeśli w ogóle można nazwać to badaniem,uprzejmość-naprawdę na tym nam ,aż tak nie zależy ,ważne by dziecko było rzetelnie zbadane..czego Pani dr.nie zagwarantuje..przykre,iż dobra przychodnia ,aż tyle traci przez Panią dr.przypuszczam,że masowe przepisywanie się będzie trwało do momentu,aż problem nie zostanie rozwiązany.

Pomimo, że jestem osobą dorosłą, w żywieckim Medicusie skierowali mnie do Pani doktor. Potraktowała mnie jak pacjenta w wieku mocno poniżej 18. Wizyta trwała 5 minut, moja choroba nie została oceniona kompleksowo. Leki zupełnie nie dobrane do rodzaju schorzenia. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Bardzo uprzejma pani, bez zbędnych uwag, zbadała dziecko, przeprowadziła szczegółowy wywiad, udzieliła odpowiedzi na wszelkie pytania. Cierpliwa i kompetentna.

Byłam u niej raz i nigdy wżyciu już u niej nie zawitam. Polecam dr.Paluszkiewicz

Zdecydowanie polecam panią doktor. Można wypytac o wszystko - jest bardzo kometentna.

Zdecydowanie polecam panią doktor.
Można wypytac o wszystko - jest bardzo kometentna.

pani dr.kapias to lekarz przed potopowy ,wiedza okrojona na szczepieniach się nie zna i w czym ona jest dobra twarz kamienna

c moich argumentów,krytykuje wszystko a wizyta trwa góra 5 minut.Drodzy rodzice omijajcie szerokim łukiem takich ludzi.

Drodzy rodzice ! Jesli chcecie kompetentnego lekarza to polecam.Pani dr posiada doza wíedze i praktke, w porownaniu z dr paluszkiewicz z tej samej przychodní. Troche oschla aĺe za to kompetentna