Grażyna Lasko

Dermatolog, Pediatra

2,9
2,7

rewelacyjny lekarz, dzisiaj wybieram się do tej Pani ponownie, negatywne komentarze wyssane z palca, bardzo miła w kontakcie, profesjonalne tłumaczenie i diagnoza, wsłuchuje się w to co mówią rodzice. Moim dzieciom za każdym razem pomogła. Bardzo polecam p.Doktor Lasko.

Kontakt do Pani Doktor dostaliśmy od dwóch niezależnych znajomych. Postanowiliśmy spróbować. Pierwsza wizyta - dla mnie ojca - koszmarna. Na początku wizyty, mieliśmy poczucie zaufania oraz nadzieję. Jednak im dalej tym gorzej. Każde moje pytanie było traktowane jako atak, a ja chciałem poznać opinie na temat niektórych leków, kosmetyków czy posiłków. AZS mała miała zdiagnozowane już przez pediatrę dwa miesiące wcześniej, więc żadna tutaj większa fachowość. Przepisany Protopic był nam znany. Kremy czy balsamy stosowaliśmy od miesięcy, kąpiele w emolientach - od narodzin. Jedyna pomoc to recepty na leki i potwierdzenie naszego planu leczenia (na podstawie portalu www.atopowe-zapalenie.pl). Na trzecią, poranną wizytę musieliśmy poczekać ekstra 45 min. Na recepcji polecono mi pretensje składać u lekarza, mimo iż grzecznie zapytałem o powód opóźnienia (logiczne, że u lekarza każda minuta to potencjalne zagrożenie zarażenia się dziecka inna chorobą). Po wejściu do gabinetu Pani Doktor (musiała dostać informację z recepcji) niegrzecznie powiedziała, że ona wcale nie musiała przychodzić do pracy, bo miała kogoś chorego w rodzinie, stąd później przybyła do pracy. A pomimo to dłużej przyjmuje pacjentów bo każdemu chce powiedzieć więcej, nie mniej. Dodatkowo, tym samym tchem, powiedział, że od teraz nasze dziecko będzie traktowana bardziej pobieżnie i sceptycznie podziękowała za sugestię szybszego załatwiania pacjentów. Dzisiaj powiało kompletnym brakiem profesjonalizmu. Dzieci traktuje według zachowania rodziców. Dodatkowo Pani Doktor nie chce się już chyba pracować. Jest pewnie dużo młodszych i bardziej zaangażowanych lekarzy, którzy potrafią przebadać dziecko komplementarnie przez 30 min., a do tego przychodzić do pracy na czas.
Zdecydowanie odradzam.

W dniu dzisiejszym byliśmy u pani doktor po raz trzeci z tym samym problemem. Pierwsza wizyta była prywatna ( koszt 80 zl) na której pani doktor stwierdziła, że nic sie takiego nie dzieje, a chodziło o malutką narośl w nosku u córki 4 lata, którą trzeba było wymrozić. Powiedziała że to w niczym nie przeszkadza jeśli chodzi o zdrowie niczemu nie zagraża poprostu trzeba to wymrozić i tyle żeby się nie rozsiewało (sprawa wirusowa). Owszem umówiliśmy się już w przychodni u pani doktor na Spornej. Mała bardzo się bała i ...

na której pani doktor stwierdziła, że nic sie takiego nie dzieje,
a chodziło o malutką narośl w nosku u córki 4 lata, którą trzeba było wymrozić. Powiedziała że to w niczym nie przeszkadza jeśli chodzi o zdrowie niczemu nie zagraża poprostu trzeba to wymrozić i tyle żeby się nie rozsiewało (sprawa wirusowa). Owszem umówiliśmy się już w przychodni u pani doktor na Spornej. Mała bardzo się bała i trzeba było ją przytrzymać,a do tego płacz. Pani doktor nie odezwała się do małej spokojnie tylko do mnie z pretensjami że ona nie może w takich warunkach pracować i że nie będzie tego robić. Ok powiedziałam może następnym razem będzie lepiej.Zapisała lek, który notabene był wycofany z produkcji. Dziś byłam po raz 3 to nie dosyć że notorycznie się spóźnia to nigdy nie wchodzi się na czas ( są straszne opóźnienia) i jeszcze przyjeła przede mną znajomego choć miałam 1 numerek. Oczywiście po moim wtargnięciu pani doktor straciła chumor, że jej przerwałam. Powiedziała tak samo jak w jednym z tych opini powyżej, że ona nie będzie nic wymrażać i może to zrobić jakiś inny lekarz bo maluch napewno będzie się wyrywał.Wogóle nie miała na to ochoty. Jednak po mojej interwencji zrobiła to i dodała że to ma wpływ na zdrowie dziecka jeśli się odnowi a na pierwszej wizycie mówiła, że to nic i powiedziała... pewno w kontekście tego żeby już nie przychodzić, że inni ludzie też mają i nie leczą tego i żyją. Szczyt beszczelności tej pani, ZEROWE podejście do dziecka,ZERO komunikacji z nim.

Pani Doktor Lasko to doskonały lekarz. Lekarz z powołania, profesjonalny. Ma doskonałe podejście do dzieci i ogromne doświadczenie. Na każdej wizycie poświęca dziecku dużo uwagi. Omawia chorobę, zawsze odpowiada na zadawane pytania. W stosunku do naszego dziecka zawsze postawiła dobrą diagnozę. Nie zaleca niepotrzebnej ilości leków czy zbędnych zabiegów, które stresują dziecko. Leki dozuje ostrożnie i zawsze trafnie. Zawsze można się z nią skontaktować telefonicznie choć nigdy nie stawia diagnozy przez telefon. To bardzo odpowiedzialny i mądry lekarz. Mamy do Pani doktor całkowite zaufanie. Szczerze polecam każdemu. Osobiście znam wiele osób których dzieciom bardzo pomogła. Mojemu na pewno i bardzo za to dziękuję.

Lekarka jest niekompetentna, na każdej wizycie mówi co innego. Byliśmy umówieni na wykonanie prostego zabiegu u dziecka w poradni na Spornej. Miał być prawie bezbolesny. Lekarka była jednak tego dnia nie w humorze i spieszyła się do domu. Zaczęła roztaczać przed dzieckiem wizję okropnych cierpień, które je czekają. Dodała, że zabieg właściwie jest nieskuteczny, ona nigdy nie widziała efektu i nie potrafi zabiegu prawidłowo wykonać (cytat: Może innym to wychodzi, ale mi nie). W końcu stwierdziła, że jeśli się upieram, to może spróbować. Oczywiście zrezygnowaliśmy, dziecko rozpłakało się ze strachu po jej wywodach. Poza tym miała do mnie o wszystko pretensje- że jest za dużo pacjentów, może się od nich zarazić, musi długo pracować itp. Zdecydowanie odradzam tę lekarkę.

Pani doktor zdiagnozowała (a raczej potwierdziła diagnozę pediatry) mięczaka zakaźnego u mojej 7 letniej córki i na szczęście podeszła do problemu w nowoczesny sposób nie zalecając od razu łyżeczkowania lecz terapię dostępnym na rynku specyfikiem; zaznaczyła, że dopiero gdy to nie poskutkuje spróbujemy zamrażania i ewentualnie łyżeczkowania; uspokoiła również dziecko, które owego łyżeczkowania obawiało się najbardziej, tłumacząc na czym polegać będzie leczenie; nie sprawiła na mnie wrażenia osoby antypatycznej ale nie tryskała również hurra optymizmem, czego zresztą nie oczekuję od lekarzy; była rzeczowa i konkretna; być może w innych przypadkach jak to piszecie Państwo na forum postawiła złe diagnozy, ale w tym się nie pomyliła dlatego polecam rodzicom obawiającym się terapii polegającej na łyżeczkowaniu;

Pani doktor jest osobą strasznie niesympatyczną i pewną siebie.Podważa opinie innych lekarzy łącznie ze swoją prywatną. Bardzo się cieszyłam na tą wizytę i wyszłam strasznie rozczarowana, ponieważ w prywatnym gabinecie była zupełnie inną osobą. Zdecydowanie nie polecam.

Pani Lasko nie wzbudziła mojego zaufania, zlekceważyła od początku chorobę mojego syna.Traktowała tą przypadłość jak taki pryszcz a nie poważną chorobę. Nigdy więcej takich lekarzy , którzy w ogóle nie powinni być na tym stanowisku a tym bardziej właśnie ta Pani, która nie posiada takiego powołania do zawodu. Nawet się ta Pani nie rozebrała do badania syna już nie mówiąc o założeniu rękawiczek. Poza tym na przyszłość to nie załatwia się leczenia choroby przez telefon a to Pani Lasko zrobiła niestety. Nie polecam nikomu !!!!!

Nie polecam nikomu !!!!!

Zła diagnoza choroby spowodowała pogorszenie stanu naszej 12 miesięcznej córki.Zmarnowaliśmy czas i sporo nerwów na bieganie po innych lekarzach , którzy w swoich opiniach byli całkowicie jednomyślni i wiedzieli jak przeciwdziałać danej dolegliwości. Doktor Lasko mająca dotąd nasze pełne zaufanie całkowicie nas zawiodła !!!

TO WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK. MOJ SYN DŁUGO CHOROWAŁ I ŻADEN LEKARZ NIE UMIAŁ MU POMÓC, DOPIERO DR.LASKO TRAFNIE OCENIŁA STAN DZIECKA I DO DZIŚ DZIECKO CZUJE SIĘ BARDZO DOBRZE