lekarz Grażyna Milecka

Neurolog dziecięcy

Do tej pory nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Wzbudza ogromne zaufanie, ale przede wszystkim jest oddana swojej pracy i pacjentom. Odpowiada na każde pytanie. Jedyny minus oblężenie pacjentów

bardzo miła pani doktor, dobrze zna swój fach, spełniła moje oczekiwania i jest bardzo pomocna.

Wspaniały lekarz!!! Pani doktor jest bardzo miła, kompetentna, dokładna i co najważniejsze: ma świetny kontakt z dziećmi. Polecam w 100%. Na każde pytanie dokładnie odpowie i uspokoi rodziców, co w zawodzie lekarza uważam za istotne. Dziękuję Pani Doktor za to, że mój synek jest zdrowy :) Pozdrawiam serdecznie. Mama Mateuszka

Dokładnie od 9 miesięcy tułałam się od neurologa do neurologa i nareszcie trafiliśmy na lekarza godnego polecenia. Pani doktor nareszcie nam wszystko wyjaśniła, uspokoiła, a przede wszystkim zaczęła leczenie. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni.

Pani doktor "stanęła" ze swoją wiedzą medyczną parę lat temu i na tym bazuje ,jej zalecenia więcej zaszkodziły by niż pomogły, nie umiała zalecić odpowiedniej metody rehabilitacji nie wspomnę o jakiejkolwiek terapii i to u dziecka z mpdz ( podobno..;-))

Wojtuś ma ZD od niedawna chodzimy do Dr Mileckiej jesteśmy bardzo zadowoleni zwłaszcza że wszyscy lekarze wcześniejsi okazali się nie kompetentni. Naprawdę polecam - lekarz z SERCEM Marta M.

Marta M.

Chciałabym żeby każdy lekarz miał takie podejście do swojego zawodu ja doktor Majewska!!!

Wspaniały specjalista i bardzo dobry człowiek. Ma fantastyczny kontakt z małymi pacjentami. Odpowiada na wszystkie pytania rodziców - nawet naiwne. Spokojna i rzeczowa. szkoda, ze "nasi" pediatrzy nie sa takimi specjalistami w swojej dziedzinie...

szkoda, ze "nasi" pediatrzy nie sa takimi specjalistami w swojej dziedzinie...