lekarz Grażyna Politańska

2,9

bardzo dokladne badanie! przy moim lęku przed diagnozą jaką obawialam się usyszeć - po wizycie pomimo diagnozy wysoko oceniam precyzję badania usg, profesjonalizm i podejście lekrza do pacjenta. koszt wizyty niewspólmiernie niski w porównaniu do innych specjalistów tej klasy.polecam!

bardzo dokladne badanie!

Lekarka chaotyczna w badaniu, oschła w stosunku do pacjenta ( pewnie dlatego, że to nie prywatna wizyta), wykazująca brak jakiegokolwiek zainteresowania problemem zdrowotnym. Nie licząca się z uwagami pacjenta. Nigdy nie spotkałam lekarza do tego stopnia ignorującego chorego. Po wizycie w jej gabinecie czułam się bardziej chora, zdezorientowana, mająca mniej wiary w sztukę lekarską. Zdecydowanie nie polecam tej lekarki. Przydałaby się jej jakaś forma dokształcania związana z zasadami przyjmowania pacjenta w gabinecie. Pozornie wszystko jest w porządku ale jej oziębłość i brak zainteresowania chorobą świadczy o jej sprycie lub wypaleniu zawodowym. Zgroza. Gdzie są jej zwierzchnicy? Czy nikt nie może skontrolować jej sposobu przyjmowania pacjenta?

Polecam Panią doktor, bardzo mila osoba, kompetentna zabieg wykonała idealnie tak jak tego oczekiwalam.

Pani doktor jest bardzo kompetentna , bardzo dobrze wykonuje swoja prace ma mnóstwo pacjentów i jest bardzo miła osobą.

rzeźnik!! pani doktor zapewniała mnie, że po pieprzyku nie będzie śladu i nie ma przeszkód aby go usunąć!! teraz, zamiast pieprzyka mam na twarzy czerwoną bliznę!! ponad rok po zabiegu nie ma poprawy!!

szyła mi rękę szycie trochę bolało ale zato niema prawie blizny zrobiła to szybko i sprawnie, gorzej z rozpoznaniem choroby stwierdziła że trzeba to usunąć.

Ja tam osobiście nie jesten zadowolona...obicywał wiele, a było jak zwykle. Nie polecam...wole szczerych ludzi. Magda

wspaniały człowiek i lekarz uratowała mi życie!!!

wspaniały człowiek i lekarz uratowała mi życie!!!

Jest miłym i sympatycznym lekarzem. Jednocześnie jest bardzo kompetentna.

Jest miłym i sympatycznym lekarzem.
Jednocześnie jest bardzo kompetentna.

Lekarz kompetentny, bezinteresowny, służy pomocą o każdej porze dnia, dzięki niej mam zdrową nogę.