lekarz Grażyna Szubielska

Lekarz rodzinny

2,2
2,1

Nie polecam Pani Doktor jako lekarza. Nie ma czasu dla pacjentów oraz ich nie szanuje. Jako pacjent ma się wyrzuty sumienia, bo zgodnie z tym, co Pani Doktor mówi, jest bardzo biedna i dokłada przy okazji każdego skierowania! Nie bada pacjentów. Wypisuje recepty w zależności od humoru.Może postawić jej skarbonkę?

Leczę się u doktor parę lat. Nigdy nie odesłała mnie z kwitkiem gdy szybko potrzebowałam konsultacji. Przy każdej wizycie sumiennie dopytuje się co dolega i oczywiście bada. Pomogła mi zlokalizować bóle które ostatnio mi doskwierały. To Pani doktor skierowała mnie na konkretne badania i na podstawie badań poleciła specjalistę i powiedziała że potrzebna będzie rehabilitacja i tak samo zdiagnozował specjalista. Ponadto u pani doktor leczy się część mojej rodziny i oni też zawsze są dobrze diagnozowani i wysyłani do odpowiednich specjalistów. Ponadto jest bardzo sympatyczną osobą. Morze czasami pacjenci też powinni być bardziej kulturalni i sympatyczniejsi a nie tylko narzekać jak raz coś im nie wyjdzie.

Brak nie tylko wiedzy i umiejętności, ale i taktu. Jak na swój zawód, powinna chociaż się kulturalnie zachowywać. Stanowczo odradzam.

Ta kobieta jest arogancka, nieprzyjemna, zadufana w sobie. Jestem bardzo niezadowolona z jej leczenia!!!!!

Prosze omijac Panią doktor szerokim łukiem oile to możliwe, sfrustrowana, nadeta i wyraxnie obrażona na świat,że musi wykonywac swoją pracę.