dr n. med. Grzegorz Głąb

Kiedy popatrzyłam na komentarze Pań to aż trudno uwierzyć,że mówimy o tej samej osobie.Ja miałam przyjemność Pana dr.Głąba poznać od tej lepszej strony i nie wyobrażam sobie zmienić lekarza na innego. Każdy z Nas ma inne wymagania,ale to nie znaczy ŻE MOŻNA DOGODZIĆ WSZYSTKIM PANIOM :) Miłego dnia Życzę i więcej optymizmu ;)

Miłego dnia Życzę i więcej optymizmu ;)

Zdecydowanie polecam. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na innego.

Zdecydowanie polecam. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na innego.

Nazwisko mówi za siebie.Zdecydowanie nie polecam!!! Diagnoza postawiona przez niego była niezgodna,chodziło tylko o kupienie szczepionki w polecanej przez niego aptece(koszt tej szczepionki to w sumie 1500 zł).

Nazwisko mówi za siebie.Zdecydowanie nie polecam!!!

Zdecydowanie polecam, kompetentny. Kulturalny i z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Wszystko mi wytłumaczył, ale nie przestraszył.

lekarz profesjonalny, to fakt. Ale podejścia do pacjentki nie ma. Dosyć niemiło daje odczuć, że to on jest madrym lekarzem i na wwszystkim się zna. Nawet nie tłumaczy swojego sposobu leczenia i przyjmuje innego zdania pacjentki. Traci na tym dużo. Ja się przeniosłam od niego. Bo wiedz to nie wszystko.

WIELKI NEGATYW OSOBA KOMPLETNIE NIE KOMPETENTNA.

WIELKI NEGATYW OSOBA KOMPLETNIE NIE KOMPETENTNA.

Był nieuprzejmy, arogancki i niemiły pod koniec wizyty. Jak czegoś nie zrozumiałam, to odpowiadał w sposób niekulturalny. Nigdy już do niego nie poszłam.

W skrócie: polecam! Ogromna kompetencja i pełen profesjonalizm!

W skrócie: polecam! Ogromna kompetencja i pełen profesjonalizm!

Witam, Odwiedziłam dr Głąba jakiś czas temu, muszę powiedzieć że dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta: kulturalny, miły, kompetentny lekarz. Byłam na konsultacji odnośnie wirusa HPV na każde pytanie odpowiedział, zobrazował i wytłumaczył jak laikowi. Wykonał kolposkopie + USG. Wizyta trwała ok. 40 min. więc raczej się nie spieszył...Jak najbardziej polecam...

Witam,

Zdecydowanie POLECAM dr Głąba :-) Prowadził moje dwie ciąże, zawsze kulturalny i miły a co najważniejsze ZNAJĄCY się na tym co robi.