Od kilku lat jestem pacjentką pana dr Grzegorza Gumiężnego. Z pewnością nie zamieniłabym go na innego. Wchodząc do gabinetu cały stres mija jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. (Dodam, iż wciąż w pamięci tkwi mi trauma z dzieciństwa dotycząca wizyt u stomatologa.Cała przychodnia chyba mnie trzymała, a pani doktor wierciła aż dym szedł!!!brrrrrr)Pan doktor swym podejściem do pacjenta sprawia, że wizyty u niego należą do przyjemności.Jeżeli chodzi o koszt wizyt to pewnie dostosowane są indywidualnie do każdego pacjenta i tego co należy leczyć. Podsumowując POLECAM :-))) POZDRAWIAM :-)))

POZDRAWIAM :-)))

nie polecam, chytry na pieniadze nie daje pokwitowan musza byc lepsi dentysci

nie polecam, chytry na pieniadze
nie daje pokwitowan
musza byc lepsi dentysci

Generalnie stomatolodzy nie należą do moich ulubieńców, ale ten tak. Polecam za fachowość i poczucie komfortu.

Bardzo sympatyczny, uśmiechem zastępuje znieczulenie i naprawde nie boli. Do tego lekarza chodzi się z przyjemnością.

Bardzo sympatyczny, uśmiechem zastępuje znieczulenie i naprawde
nie boli. Do tego lekarza chodzi się z przyjemnością.