lekarz Grzegorz Jabłoński

Psychiatra

Trafiłem do Pana doktora przypadkiem. Szukałem kogoś kto pomoże mi z kilkoma problemami w moim życiu i cieszę się że trafiłem właśnie do Pana doktora. Potrafi wysłuchać i wytłumaczyć a także rozluźnić atmosferę żartem. Leczyłem się ponad pół roku z bardzo dobrym skutkiem. Teraz dzięki temu wracam do pracy. Jeszcze raz dziękuję.

Jeszcze raz dziękuję.

kompletne dno przyjmuje pacjentki które próbuje namawiać do nierządu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo polecam pana Doktora . Wcześniej leczyłam się u dr. Szefer-Nowakowskiej leczenie trwało 2 lata błędna diagnoza i żle dobrany lek. Kiedy trafiłam do pana Doktora kila minut naszej rozmowy wystarczyło aby poprawnie zdiagnozować chorobę dobrze dobrany lek i pierwsze efekty leczenia uzyskałam po tygodniu teraz przede mną długie leczenie wierze że będzie dobrze . Pan dr. jest człowiekiem wyrozumiałym któremu można zaufać . Z całym szacunkiem polecam Doktora Grzegorza Jabłońskiego. -)