dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

DUŻA WIEDZA I ENTUZJAZM. SPECJALISTA GODNY POLECENIA. BYŁAM OPEROWANA W WEJHEROWIE...ALE O KOLEJOWYM W KATOWICACH MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE DR. KOWALSKI USTAWIŁ ZAB. BARIATRYCZNE NA PROFESJONALNYM POZIOMIE. GODNY POLECENIA SPECJALISTA I OŚRODEK. :)

Bardzo pozytywne odczucia. Była u dr. Kowalskiego w por. Energomontaż w Chorzowie na ul. Szczecińskiej. USG na miejscu w gabinecie, dr. dokładnie wyjaśnił co i jak, nie nalegał na oper. jak jego poprzednicy...godny polecenia

Wszystkiego Dobrego i Wesołych Świąt oraz Dosiego Roku dla Pana i Całej Rodziny...Dziękuję za Wszystko...:)

"Prima Sort"!!! Zarówno Pan Doktor Kowalski , jak i ośrodek w Katowicach-Szpital Kolejowy-Kompleksowe podejście, przygotowanie do operacji bariatrycznej, wszystko wyjaśnione, a operacja laparoskopowo i z NFZ-tu. Polecam bez pudła. PS. Wreszcie doczekaliśmy się prawdziwego ośrodka bariatrycznego w południowej Polsce

Jestem po operacji tarczycy u Pana Doktora w Szpitalu Kolejowym w Katowicach. Oddział godny polecenia. Doktor Kowalski prowadził mnie przed operacja w Poradni Energomontaż w Chorzowie przy ul. Szczecińskiej. Kwalifikacja, USG, ustalenie terminu w ramach wizyty. Wszystko bez zarzutu i profesjonalnie. Ogólnie...jestem bardzo zadowolona.

Witam, obsługa w poradni Energomontaz w Chorzowie , gdzie przyjmuje dr Kowalski ok. USG na miejscu. Pan dr ustalił mi termin operacji w Szpitalu Kolejowym w Katowicach i dodzwonil. Polecam

Wielu lekarzy tłumaczyło mi moją chorobę tarczycy, jedni mówili ta inni zupełnie inaczej...a Pan Dr wytłumaczył mi wszystko w prostych słowach i argumentach. Nie nalegał na operację, ale cieszę się , że oddałam się w jego ręce. Jestem po operacji i polecam serdecznie "mojego specjalistę".

Byłam, sprawdziłam. Jestem po operacji bariatrycznej u Pana Doktora. Oddział i personel OK, a blok operacyjny jak w najlepszych filmach amerykańskich.

Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach ul. Panewnicka 65 poradnia chirurgii metabolicznej i bariatrycznej w poniedziałki i środy od godz. 13tej. Polecam Serdecznie.

Najwyższa klasa. Duża wiedza i szczerość , a za to cenie ludzi. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze i bardzo dziękuje !!!!!!