dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Bardzo proszę o podanie numeru kontaktowego do dr. Kudela prywatnie gdyż wizyta z NFZ jest zbyt odległa. Podaję adres meilowy: berenika_s@op.pl Z góry dziękuję.

Z góry dziękuję.

Proszę o kontakt do dr. Kudeli na adres danbas81@gmail.com. Z góry bardzo dziękuję.

Przepraszam, zgubiłan jedną literkę: anbies@poczta.onet.pl Jeszcze raz bardzo proszę o kontakt do dr Kudeli

Bardzo proszę o podanie nr tel do dr Kudeli. Mamy z córką wyznaczony termin wizyty na NFZ za 3 miesiące.... a ja nie mogę tak długo czekać. Szukam też dobrego specjalisty, a widzę po opiniach, że to dobry wybór. Z góry dziękuję: abies@poczta.onet.pl

Życzliwe podejście do pacjenta, kompetencja i rzetelność na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.

Super lekarz i człowiek. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci i do rodziców/opiekunów. Tłumaczy na czym polega leczenie, chętnie odpowiada na zadane pytania. Serdecznie polecam:)

Bardzo miły,rzeczowy i uprzejmy lekarz.W prosty i konkretny sposób odpowiada na zadawane mu pytania .Poświęca sporo czasu pacjentowi. Nasz syn go polubił. Godny polecenia!

Proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet dr Kudeli. Czeka nas wizyta z naszym synkiem który jest wcześniaczkiem. Z góry dziękuję mirka_111@poczta.onet.pl

Lekarz z powołania, chyba jeden z niewielu tych prawdziwych, gdyż stawia na wyleczenie a nie na pieniądze (wizyty prywatne i na NFZ). Serdecznie dziękujemy za opiekę i nie zamienimy tego lekarza na żadnego innego, nadal leczymy córkę, gdyż tego wymaga jej choroba. Dla Pana Kudeli wszystkiego co najlepsze życzą wdzięczni rodzice Julii.

Świetny specjalista, operował mojego synka, który Pana Doktora wspomina niezwykle serdecznie... podobnie jak rodzice! Dziękujemy!