dr n. med. Grzegorz Mańka

Lekarz wzbudzający zaufanie, delikatny i miły a jednocześnie rzeczowy i konkretny - stawia sprawę jasno. Nie wzbudza złudnych nadziei, ale potrafi dobrać odpowiednie słowa podnoszące na duchu i mobilizujące do walki. Jak dla mnie lekarz godny polecenia!

świetny lekarz, polecam wszystkim, mam nadzieję że po zakończeniu leczenia będę mogła wystawić 6!!!

cudowny, uwielbiam go za jego podejście i cierpliwość ....

cudowny, uwielbiam go za jego podejście i cierpliwość ....

Cudowny lekarz. Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego. Profesjonalny, kompetentny, a do tego przemiły i wzbudzający zaufanie. Leczymy się z mężem po 3 latach niepowodzeń w zajściu w ciążę. Jestem pełna optymizmy i wierzę, że doczekamy się upragnionego dziecka.

super specjalista. Godny polecenia. Leczę się u niego od 2 lat. Szybka diagnoza i działanie.Gorąco polecam

Lekarz - profesjonalista! Traktuje pacjentki podmiotowo. Absolutnie polecam.

Lekarz - profesjonalista! Traktuje pacjentki podmiotowo. Absolutnie polecam.

Lekarz bardzo uprzejmy, analizuje przepadek czyli poświęca czas pacjentce. Można nawiązać z nim kontakt i stara się precyzyjnie odpowiadać na pytania.

Przede wszystkim doskonały specjalista, ale poza tym cudowny człowiek. Wszystko na spokojnie tłumaczy, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez kompletu odpowiedzi na nurtujące pytania. Prowadził moją ciążę bliźniaczą, dzięki jego opiece dzieci były donoszone i teraz wszyscy troje jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. POLECAM

nie polecam, mam teraz endometriozę po źle wykonanym cesarskim cięciu. Podkreślam, że wcześniej nie chorowałam na tą uciążliwą chorobę

Takiego Lekarza trzeba szukać ze świecą! Wspaniały człowiek i specjalista! Jest tak miły, kompetentny i tak bardzo wzbudza zaufanie, że nawet najbardziej strachliwa Mamusia czuje spokój i, co najważniejsze, radość bycia w ciąży! Nie tylko w Jego gabinecie ale i poza nim! To prawdziwe szczęście być pod opieką takiego Lekarza, zwłaszcza będąc w ciąży! Z pełną odpowiedzialnością za słowa polecam Pana Doktora Mańkę każdej Mamusi i nie tylko!