dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog

Świetny lekarz. Dodam może przede wszystkim ważne informacje. Pan doktor przyjmuje także prywatnie w Gorzowie na ul. Towarowej 6A. Przed gabinetem jest nr tel. do rejestracji. Podaję wszystkim zainteresowanym, ponieważ ja dość długo szukałam tego gabinetu. Na prawdę polecam. Beata

Rewelacja, pół darmo!!! Wyleczył zatoki a przy okazji wymienił opony na zimowe!!!

Cudowny lekarz. wyleczył mojego syna.Takich lekarzy ze świecą szukać." To jak odszukać igły w stogu siana. Polecam:)

Od 17 lat miałem problemy z zatokami, wielokrotnie usuwano z nich polipy, również techniką "wybijania okienek do zatok od wewnątrz jamy ustnej". Ówczesne zabiegi wykonywano co 1-2 lata, po nich codziennie stosowałem przepisywane leki sterydowe (wcześniej Rhinocort, póżniej Flixonase). 3,5 roku temu trafiłem do Kliniki PAM W SZCZECINIE, gdzie usunięcia polipów z wszystkich zatok (których całkowitą bezpowietrzność wykazało, wykonane 1,5 roku po ostatniej operacji, badanie TK) wykonał Pan Adiunkt Katedry i Kliniki Otolaryngolgii PAM – dr n.m. Grzegorz Matyja. Moje problemy skończyły się, Pan Doktor jest REWELACYJNY!!! Jest wspaniałym operatorem ...

Od 17 lat miałem problemy z zatokami, wielokrotnie usuwano z nich polipy,
również techniką "wybijania okienek do zatok od wewnątrz jamy ustnej".
Moje problemy skończyły się, Pan Doktor jest REWELACYJNY!!!
Jest wspaniałym operatorem i znakomitym LEKARZEM, dzięki Jego wskazówkom również Flixonase działa jak powinno - jedynie od Niego dowiedziałem się, że jego użycie musi być poprzedzone płukaniem nosa "z ręki" - wtedy lek działa na błony śluzowe zatok i nosa a nie na wydzielinę, którą wydmucham w chusteczkę...
Ten lek przepisywało mi wielu, ale dopiero dr Matyja zalecił SKUTECZNY sposób jego stosowania...
Całkowicie zgadzam się z pozytywnymi opiniami pacjentów o Panu Doktorze, zacytuję też opinię lekarza PAM innej specjalności o Nim adresowaną do mnie: „niech się pan „trzyma „
Dr Matyji tak długo jak to będzie możliwe –ON JEST REWELACYJNY!”

Dziękuję Panie Doktorze i gorąco Pana polecam wszystkim potrzebującym Pana pomocy.

Jerzy Dadun

odwiedziłam wielu laryngologów, ale to właśnie on mi pomógł, polecam

odwiedziłam wielu laryngologów, ale to właśnie on mi pomógł, polecam

Świetny fachowiec,wspaniały człowiek! ...niewielu takich lekarzy jest w naszym mieście; Polecam wszystkim,którzy potrzebują tego typu fachowca!:)

Świetny fachowiec,wspaniały człowiek!
...niewielu takich lekarzy jest w naszym mieście;
Polecam wszystkim,którzy potrzebują tego typu fachowca!:)