lekarz Grzegorz Myszkowski

2,1
2,2
1,9
1,8

bardzo kompetentny lekarze, konkretnie i na temat !! POLECAM !!

bardzo kompetentny lekarze, konkretnie i na temat !!
POLECAM !!

PO 1 WIZYCIE-NIE BYŁAM ZADOWOLONA.BRAK UPRZEJMOŚCI,SUROWY DLA PACJENTA,ALE NIE ZREZYGNOWAŁAM Z JEGO LECZENIA.KAŻDA NASTĘPNA WIZYTA BYŁA DLA MNIE PRZYJEMNOŚCIĄ.ZROZUMIAŁAM JEGO PODEJŚCIE PRZY 1 WIZYCIE-MUSI POZNAĆ PACJENTA,CZY PACJENT STOSUJE SIĘ DO JEGO POLECEŃ,CZY JEGO LECZENIE NIE IDZIE NA MARNE.LEKARZ MOŻE LECZYĆ,ALE MUSI MIEĆ PEWNOŚĆ,ŻE PACJENT MU W TYM POMAGA.SUPER LEKARZ-WYLECZYŁ CAŁKOWICIE MOJĄ ZATOKĘ PO CIĘŻKIEJ OPERACJI.DZIĘKUJE MU ZA TO!

Zdecydowanie nie polecam tego nieprzyjmenego lekarza, wytawia diagnoze bez badania i podawaza opinie innego lekarza!!!Drogi panie nie jest Pan pepkiem swiata za którego się Pan uważa.

Po prostu nie polecam !!! Lekarz niemiły, wyniosły nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

jednym zdaniem -wiecej do pana doktora nie pojde Wizyta prywatna dziecka a traktowanie jakby przyjmowal charytatywnie juz nie mowiac o rozstawianiu po katach bo zanim sie na wybrane mi krzeslo nie usiadlam nie chcial ze mna rozmawiac .Do diecka tez podejscie obojetne .Takze nie polecam

Dziecko było leczone przez pana doktora od 2006 roku. Przez ten czas ani razu pan doktor nie zlecił badania słuchu dziecka.Sama zrobiłam badanie, na którym wyszło,że dziecko ma niedosłuch. Z wynikami zgłosiłam się do lekarza, niestety pan doktor nie zrobił nic w tym kierunku. Zmieniłam lekarza laryngologa i na 1 wizycie zdiagnozowano od razu niedosłuch przewodzeniowy.Pojechałam z dzieckiem jeszcze na konsultację do B-szczy i na 1 wizycie od razu dziecko skierowano na operację uszu.Od momentu wizyty do operacji minęło 12 dni. Teraz moje dziecko słyszy.Dziękuję bardzo lekarzom ze Szpitala Dziecięcego w B-szczy.Dzięki nim moje dziecko w końcu słyszy mój szept.A pana doktora Myszkowskiego odradzam !!!

nie polecam, lekarz podszedł do tematu bardzo obojętnie miałam wrażenie że czekal tylko na pieniądze nawet dobrze nie zbadal

nie polecam, lekarz podszedł do tematu bardzo obojętnie
miałam wrażenie że czekal tylko na pieniądze nawet dobrze nie zbadal

Kompetentny, konkretny i fachowy. Ma dobre podejście do dzieci. Wymagający co do punktualności, ale dość dyspozycyjny w sytuacjach "podbramkowych". Polecam.

Kompetentny w tym co robi,polecam tego lekarza.

Kompetentny w tym co robi,polecam tego lekarza.

Wyniosły , brak pokory wobec własnych "umiejętności?"

Wyniosły , brak pokory wobec własnych "umiejętności?"