dr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Bardzo dobry fachowiec bezbłędnie zdiagnozował przyczynę niesprawności barku. Wykonane przez niego zabiegi i zalecone ćwiczenia całkowicie przywróciły mi sprawność barku. Mogę polecić takiego lekarza każdemu potrzebującemu pomocy

Polecam Pana Grzegorza ze szczerego serca! Jest najlepszym specjalistom jakiego spotkałam. Do gabinetu trafiłam najpierw z problemami z kręgosłupem,teraz ponownie odwiedzam gabinet z chorym kolanem. Pan Grzegorz ma ogromny talent do tego co robi, pozatym cały czas podnosi swoje kwalifikacje w swojej dziedzinie co pozwala mu wyróżnić sie na tle całej reszty rehabilitantów z okolicy. Uważam że ma on większą wiedzę niż niejeden lekarz, a do tego co ważne, rewelacyjne podejście do pacjenta. Każdą osobę traktuje bardzo indywidualnie, w razie potrzeby kieruje pacjentów na dodatkowe konsultacje i badania co uważam nie jest powszechne i raczej cieżko spotkać w innych gabinetach.Dzięki temu Panu, po dwóch miesiacach od wypadku(przy pozrywanych więzadłach i złamanej kości) nie mam najmniejszego problemu z chodzeniem, zginaniem i prostowaniem nogi. Rehabilitanci postawili mnie spowrotem na nogi w ekspresowym wrecz tempie! Wiele osob z otoczenia jest w szoku że jestem w tak świetnym stanie po tak poważnej kontuzji. Przy okazji jak spotykam inne osoby z podobnymi urazami, które leczą się w innych gabinetach lub wyłącznie pod kontrolą lekarzy to naprawde Bogu dziekuje że trafiłam do tego gabinetu. Przy okazji warto zaznaczyć że gabinet jest wyposażony w najwyższej jakości sprzet, panuje w nim przemiła atmosfera, wszyscy są bardzo pomocni i życzliwi. Cały zespół Pana Grzegorza jest naprawde godny polecenia i pochwały! Ja jestem osobiście zachwycona i z tego co rozmawiam z ludzmi, reszta pacjentów podziela moja opinie:) Z całego serca dziękuję całemu zespołowi!! moja wdziecznosc jest nieoceniona, brak mi słow...
Naprawde polecam ten gabinet kazdej osobie która szuka dobrego rehabilitanta i fachowej pomocy. Ja jeszcze raz bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam!!:)

Świetny rehabilitant. Dzięki współpracy z Panem Grzegorzem moje kolano "wróciło" do pełnej sprawności. Polecam.

Świetna przychodnia, gdzie każdy stara się pomóc. Niewygórowane ceny za kompleksową i fachową pomoc. Pan Grzegorz ma talent do tego, co robi. Jedyny minus to załatwianie innych spraw w trakcie przyjmowania pacjenta. Mimo to polecam to miejsce w 100%.

Generalnie polecam ten gabinet. Urazy, kontuzje to specjalność reha medici. Goście znają się na tym w 100%. Polecam

Serdecznie polecam !!! Profesjonalny, uprzejmy, konkretny człowiek, który wie co robi. Super podejście do pacjenta, lepiej nie można trafić. Stawia na nogi w mgnieniu oka. Bardzo przejmuje się losem podopiecznych.Gdyby nie Grzegorz dalej leżałbym w łóżku i szukał pomocy. Ocena jak najlepsza ! Pozdrawiam

Trafiłam do pana Sobańskiego przeszło rok temu z poważnym urazem kręgosłupa.Uciążliwy ból utrudniał mi codzienne życie.Moim jedynym ratunkiem miała być operacja kręgosłupa,lecz stało się inaczej.Po roku czasu jeżdżenia na rehabilitację dziś czuję się dobrze.Wszystko zostało wypracowane poprzez rehabilitację.Polecam wszystkim Reha Medicę oraz personel tam pracujący.Wspaniali fachowcy,którzy do swojej pracy podchodzą z sercem.

Trafiłam do Pana Sobańskiego w złej kondycji psychicznej i fizycznej, spowodowanej bólem kręgosłupa po urazie oraz przepukliną. Po paru wizytach, co prawda odkupionych naszą ciężka pracą i moim bólem zaczęłam odczuwać poprawę. Dziś po przeszło 3 miesiącach jestem jak nowo narodzona. Uniknęłam operacji kręgosłupa, której najbardziej się obawiałam w moim młodym wieku. Pan Grzegorz ma świetne podejście do życia, którym zaraża pacjentów. Ogromnie motywuje, wspiera, zachęca do działania, interesuje się swoim podopiecznym, nie podchodzi do pracy przedmiotowo, wkłada serce, plus ogromne umiejętności. Cała załoga jest naprawdę kompetentna i miła. Nic nie robi się tam "na odwal się".
Mogę polecić z czystym sumieniem. Warto.

Trafiłam do pana Sobańskiego rok temu.Poważna choroba kręgosłupa uniemożliwiała mi długotrwałe chodzenie oraz siedzenie przez dłuższy czas.Dzięki panu Sobańskiemu jest ogromna poprawa mojego stanu zdrowia.Jestem zadowolona,że trafiłam na tak wspaniałego fachowca.Polecam moja ocena to 10!

Witam, Trafiłam do Pana Grzegorza po cięzkim wypadku samochodowym, w którym doznałam powaznego uszkodzenia górnego odcinka kręgosłupa. Pan Grzegorz wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zawsze pomocny i miły, a przy tym niezwykle profesjonalny. Dzięku niemu dzisiaj jestem w stanie normalnie funkcjonować i cieszyć się pełnią zdrowia. Polecam serdecznie Pana Grzegorza Sobańskiego oraz przychodnię rehabilitacyjną Reha Medica. Pozdrawiam, Barbara

Witam,
Pozdrawiam,