lekarz Grzegorz Świsulski

Traumatolog, Ortopeda

Lekarz godny polecenia,bardzo dobry w tym co robi;facet zrobił mi dwie operacje i poskładał kolano (kontuzja z przed 15 lat)gdzie inni już nie dawali mi szans na normalne chodzenie a co dopiero sport a tu prosze okazuje się że można a na dotatek nic mnie to nie kosztowało !wielki szacun dla doktorka

To nie prawda co piszesz!! ja poszedlem z bólem kolana na prywatną wizyte, powiedział ze trzeba rozbić artroskopie, zapytałem czy on to robi - powiedział ze robi w MSWiA. Zapytał mnie czy pasuje mi termin podany przez niego (a ze nie bardzo mi pasował zaproponował drugi na którym się stawiłem). Mało tego, bo na wyznaczony termin stawiłem sie do szpitala pare dni po antybiotykach i kobieta w szpitalu powiedziala mi ze nic z zabiegu nie bedzie. Odnalazlem go tego samego poranka by zapytać co dalej - bez chwili zawachania kazał mi przyjść dwa tygpodnie póżniej i za wszystko zapłaciłem 2*70zł za wizyte. Gość jest rewelacyjny - polecam gorąco

ZWYKŁY MATERIALISTA!!! UWAŻAJCIE BO NA WIZYCIE POWIE ŻE TRZEBA ZROBIĆ ARTROSKOPIĘ KOLANA ALE? NIE MA WOLNYCH MIEJSC NA ODDZIALE.DOMYŚLCIE SIĘ KIEDY TE MIEJSCA BĘDĄ $$$ ITD ITP.PRZYGOTUJCIE PO ZABIEGU DOBRĄ KASĘ BO INACZEJ NIC WAM NIE PODPOWIE CO DALEJ. MACIE ECIE PECIE TO WSTĄPCIE W JEGO PROGI INACZEJ??????????

Brakuje mi dużo powodowa do tego aby określić tego lekarza super

Brakuje mi dużo powodowa do tego aby określić tego lekarza super

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i metod pracy doktora,podejścia do chorego.

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i metod pracy doktora,podejścia do chorego.

jest naprawdę godny polecenia..

jest naprawdę godny polecenia..

bardzo kompetentny lekarz,wzbudzający zaufanie,napewno w razie potrzeby skorzystam i poleca znajomym