lekarz Grzegorz Szydłowski

Pan doktor Szydłowski to wspaniały chirurg, którego z całego serca polecam. Jest lekarzem z prawdziwego powołania. Bardzo inteligentny. Z pełnym zaangażowaniem słucha pacjenta i poświęca mu niezbędny czas ażeby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące go pytania. Lekarz jakich mało. Wdzięczna pacjentka, Pozdrawiam serdecznie.

Pan doktor Szydłowski to wspaniały chirurg, którego z całego serca polecam.
Jest lekarzem z prawdziwego powołania.

Bardzo inteligentny.
Lekarz jakich mało.

Wdzięczna pacjentka,
Pozdrawiam serdecznie.

Pan doktor mimo młodego wieku wykonał szczegółowa diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym!

Szybko, rzeczowo i konkretnie. Trafna i szybka diagnoza. Lekarz jakich mało. Ogromna wiedza i umiejętności. Jak najbardziej polecam :)

Szybko, rzeczowo i konkretnie. Trafna

Bardzo dokładny, kompetentny, uprzejmy lekarz, z fajnym podejściem do dziecka, przebadać szczegółowo. Szycie pierwsza klasa. Polecam

Polecam! Pan Grzegorz Szydłowski to bardzo kompetentny lekarz. Jak najbardziej wszystko na plus. Pełen profesjonalizm.

pełen profesjonalizm,ma czas dla pacjenta,wytłumaczy cierpliwie,miły,uprzejmy polecam super fachowiec

Rewelacyjny lekarz, ze świetnym podejściem do dziecka. Odpowiadał na każde moje pytanie, wszystko wyjaśnił dokładnie. Lekarz z prawdziwego powołania. :)

Jestem pod wrażeniem talentu i pasji do zawodu, dodatkowo usg na 6, dziękuję za pomoc .... ...polecam zawsze i wszedzie kazdemu....

Szczerze polecam dr. Szydlowskiego. Widac ze jest to lekarz z powołania, przejmuje sie pacjentem gdyz zadko kiedy w Polsce zdarza się ze to lekarz dzwoni do pacjenta. Bardzo mily, uprzejmy i mimo swojego mlodego wieku posiada juz duuuza wiedze.