lekarz Grzegorz Winkiel

Mam wrażenie, że pan doktor nie potrafi czytać USG, no chyba, że ta zdolność pojawia się u niego znienacka w prywatnym gabinecie. Od jego humoru zależy czy będzie uprzejmy czy nie. Potrafi kobietę w ciąży wręcz zastrzelić złą wiadomością, która okazuje się być wyssana z palca, ale co tam nerwy...

dzięki jego szybkiej i właściwej diagnozie jeszcze żyję polecam gorąco

dzięki jego szybkiej i właściwej diagnozie jeszcze żyję polecam gorąco

Jest bardzo dobrym lekarzem polecam go, dba o swoje pacjętki.Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego

bardzo polecam, prowadził moją ciąże, był niemal na każde skinienie, naprawdę super

Jest to lekarz który dzieli swoje pacjentki na te prywatne i nie prywatne.Dopóki miałam do niego przyjść do prywatnego gabinetu na USG,bo okazało się ,że jestem w ciąży to był bardzo miły i uprzejmy.A jak mu powiedziałam przy kolejnej wizycie,że niestety nie stać mnie na wizytę prywatną,to już miał do mnie inne podejście.

Polecam tego lekarza. Dzięki niemu dzisiaj mam 4 letniego synka i jestem z drugim dzieckiem w 9 m-cu ciąży. Dzięki niemu ponieważ pewien ginegolog bagatela ordynator szpitala (nie napiszę gdzie) doprowadziłby do tego ,że nie mogłabym mieć wcale dzieci nie wspomnę już o tym że mogłoby mnie już nie być na tym świecie, gdyby nie odpowiednia reakcja i wsparcie pana Winkla.

Straszny naciągacz. Byłam u niego w poradni K w przychodni to całyczas gadał by przyjechać do niego prywatnie to wszystko zrobi jak należy. Poza tym zbyt bezpośredni jak dla mnie, wcale mnie nie bawiły jego dowcipy i mało subtelne uwagi.

Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia ,uprzejmy, kompetentny jest wspaniałym fachowcem. Gorąco polecam jako specjalistę