dr hab. n. med. Grzegorz Zieliński

Neurochirurg

Dnia 29 sierpnia 2011 roku usunięto mi nerwiaka (znajdującego się między pierwszym, a drugim kręgiem szyjnym), który uciskał rdzeń kręgowy. Czas przed zabiegiem był dla mnie i mojej rodziny wielkim stresem. Na szczęście operację przeprowadził Pan Doktor Grzegorz Zieliński, który dzięki swoim umiejętnościom zadbał o to żeby wszystko przebiegło bez komplikacji i powikłań. Doktor Zieliński to wspaniały lekarz, specjalista, a przede wszystkim człowiek. Cechuje się ogromną kulturą osobistą i profesjonalnym podejściem do pacjentów. Pragnę podziękować również wszystkim pielęgniarkom oddziału neurochirurgii WIM na ul. Saszerów za fachową opiekę i życzliwość- „dziękuję Siostrzyczki”

Panie Doktorze, jestem Panu bardzo wdzięczny za odzyskane zdrowie i pełną sprawność fizyczną. Dziękuję z całego serca i życzę Panu Doktorowi szczęścia i zdrowia przez długie lata, Kazimierz z Nowej Soli.

Jestem oczarowana prof. Zielińskim. Operował tętniaka u mojego syna przed dwoma laty. Syn po krwawieniu podpajęczynówkowym trafił na Szaserów z innego szpitala. Operacja trwała 3 godziny. Syn jest zdrowy, sprawny, pracuje i może wychowywać moją wspaniałą wnuczkę. Dziękuję Panu Profesorze.

Coz, kompetencje zawodowe to jedno, a indywidualne podejscie do czlowieka to drugie. Mnie osobiscie zachowanie tego lekarza kompletnie rozczarowalo. Zero zainteresowania osoba " z zewnatrz", tlumaczenie, ze ma pacjentow na oddziale i nie ma czasu nawet zerknac na zdjecie tomograficzne. Ciekawe czy gdyby dostal koperte tez bylby taki "uprzejmy"?

Coz, kompetencje zawodowe to jedno, a indywidualne podejscie
do czlowieka to drugie. Mnie osobiscie zachowanie tego lekarza
dostal koperte tez bylby taki "uprzejmy"?

po prostu brak słów, by ocenić tego człowieka !! Innego takiego nie ma nigdzie indziej! To jego podejście do pacjenta i wszystko inne, wzbudza ogromne zaufanie! idealny lekarz !

po prostu brak słów, by ocenić tego człowieka !!

Co za lekarz!!!Miły .sympatyczny, kompetentny, spokojny , rzeczowy,konkretny ,zdecydowany.Poprostu super człowiek!!!Tylko podziwiać.Bardzo wspiera ppacjenta i rozumie.Bardzo polecam!!!!! No i taki zdolny ,młody!!!!oj BRYLANT!!

No i taki zdolny ,młody!!!!oj BRYLANT!!

Świetny lekasz,miły , wyrozumiały. Uratował mi życie . Wszystkim poleciłabym tego lekarza.

niedawno przeszlam operacje dosc ciezka.pan doktor to najlepszy czlowiek ktory ma podejscie do pacjenta.przychodzil i rozmawial o moim samopoczuciu.zasluguje na najwysze uznanie wsrod neurochirurgow.polecam jego kazdemu.

Moze i Pan doktor Zielinski to dobry specjalista tylko szkoda ze nie ma czasu dla pacjenta po zabiegu aby porozmawiac,wyjasnic.Całkowicie inny człowiek w gabinecie prywatnym i inny w szpitalu na oddziale.

BRAK SŁÓW!!! JECHALIŚMY Z DRUGIEGO KOŃCA POLSKI, A BYLIŚMY PRZYJĘCI BEZ PROBLEMÓW,BARDZO JESTEŚMY ZADOWOLENI Z LECZENIA OPERACYJNEGO I POOPERACYJNEGO...POLECAMY WSZYSTKIM ZNAJOMYM I ICH ZNAJOMYM. TAKI LEKARZ TO PRAWDZIWY LEKARZ!!!!! INNI PATRZCIE SIĘ I UCZCIE!!!!! WDZIĘCZNI DOKTPROWI

Bardzo uprzejmy i miły lekarz. Potrafi indywidualnie podejść do pacjenta, zrozumieć, wysłuchać i wyjaśnić. Mojemu ojcu uratował mu życie bo zoperował guza, który w Poznaniu chcieli tylko obserwować. Chciałoby się, żeby wszyscy lekarze tacy byli! Złoty człowiek!