lekarz Halina Bondyra

Neurolog

2,7

To orzeczniczka ZUS-u, a tam siedzą ludzie którzy mają z góry narzucone nie przyznawania rent tylko sąd może to zrobić lecz nie ZUS to jest państwo prawa i musi być prawo czyli sąd przy okazji to i sądy mają więcej zajęcia to przecież PO i PiS rządzi.

Nie mam pojęcia kto takiej osobie dał dyplom lekarza,warto było by sprawdzic czy ta pani ukończyła studia jesli tak,to jak to zrobiła.

komisja ZUS.Dla P.doktor epilepsja to nie choroba.życzę szanownej Pani by choc jeden dzień poczuła tę przypadlość na swojej skórz.Od dziś ztajam swą chorobę i szukam pracy,a jestem na dobrej drodze.Mój zawód to pielęgniarstwo.Zamiast leczyć ludzi będą podnosić mnie z podlogi a wszelkie skargi słac do Pdoktor która po 16latach mnie ozdrowiła.dziękuję.jak dla mnie P. DOKTOR TO NIEDOUCZONA ISTOTA,POLECAM NAUKĘ U MNIE KTÓRA ZNA DOGŁĘBNIE TAJNIKI PADACZKI