dr n. med. Halina Kańtoch

Alergolog, Pediatra

Ze swojej strony tylko tyle mogę powiedzieć ze pani doktor gdy chodizłam jeszzcze do szkoły podstawowej, pierwszej czy drugiej klasy wykryła u mnie astmę i przepisała szereg leków(oczywiście można się domyśleć co nia kierowało, bo przepisując je prawdopodobnie miała z tego spore profity) na to schorzenie. Na szczęscie inni lekarze zdagnozowali zwyczajną alergię i dziś uprawiam co prawda amatorsko sport i nie wiem nawet co to astma. NIE POLECAM!!!

doskonaly lekarz, ma niesamowita cierpliwosc do dzieci fachowa wiedze oraz w prosty sposob potrafi wytlumaczyc chorobe prostymi slowami zrozumialymi dla zwyklego zjadacza chleba . wielki szacun dla takich lekarzy

wielki szacun dla takich lekarzy

Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu małemu pacjentowi, nie patrzy na zegarek, jak jest potrzeba rodzic z dzieckiem może być nawet godzine, dopóki wszystko się nie wyjaśni. Wszystko dokładnie wytłumaczy, ma bardzo dużo cierpliwości. Podczas rozmowy z rodzicem dziecko może bawić się w gabinecie zabawkami, które pani dr przygotowała dla przychodzących pociech, by rodzice mogli spokojnie o wszystko wypytać. Bardzo dobry fachowiec, cały czas jeździ na różne seminaria i jest cały czas na bieżąco. Gorąco polecam !!!!