Halina Szulc-Lewandowska

2,4
1,8
2,2
1,7

Pani doktor jest według mnie osobą NIEKOMPETENTNĄ. Poszłam do niej, żeby potwierdzić ciążę. Znam swój organizm, znam metodę termiczną, ktora potwierdziła ciążę oraz zrobiłam test, który wypadł pozytywnie. Chcialam tylko potwierdzenia "od lekarza", aby móc podzielić się ta wiadomością z rodziną. Pani doktor (kto jej dał ten tytuł???) stwierdzila, ze skoro nie mam miesiączki to trzeba ją WYWOŁAĆ przy użyciu pigułek antykoncepcyjnych!! Gdybym ich użyła pewnie stracilabym dziecko. Wyszlam od niej wstrząśnięta. Ciążę potwierdziła mi inna lekarka. Uważajcie dziewczyny.

Uważam,że pani dr jest naprawe osobą uprzejmą ;) byłam u niej juz kilka razy i ani nie zauważyłam objawu znudzenia czy też zdenerwowania. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie,była zawsze pogodna i przyjaznie nastawiona,słuchała mnie i udzielała odp na moje pytania :) ja ją polecam ;) Miła kobieta

Idąc do tej "pani doktor", mozna sie poczuc jakby sie jej przeszkadzalo samym byciem w jej gabinecie. Niesympatyczna, denerwuja ja wszelkie pytania. Bedac w 5miesiacu ciazy nie chciala wystawic zwolnienia do pracy... choc robie na produkcji plaskiku. masakra. Ta osoba to WIEDŹMA!!

To jakiś horror.Ta kobieta nie powinna leczyć! W moim USG opisała jajnik, którego nie mam od 30-tu lat!3 miesiące później u mojej córki (25lat) znlazła mięśniaka macicy 13mm-którego nie było, a nie zobaczyła torbieli na jajniku wielkości 5,5x3,5cm , która tydzień po badaniu pękła i konieczna była natychmiastowa interwencja chirurgiczna.Ona kiedyś kogoś zabije!

czekałam na wizytę w popradni dosyć długo, nie jest to istotne. Chodziło mi wyłącznie o wykonanie cytologii, ponieważ jestem po chorobie nowotworowej /pierś/. Musiałam odczekać trzy lata aby mieć wykonaną cytologię, ponieważ wcześniej nie można / tak wygląda opieka nad kobietami/. Nie miałam żadnych dolegliwości, niedawno wykonywałam USG o czym poinformowałam panią doktor. Niestety, pani doktor stwierdziła, że mam stan zapalny, nie chciała pobrać cytologii i przepisała lek, o istnieniu którego nie wie większość lekarzy i farmaceutów /Lady Bon/.Jak można stwiedzić stan zapalny u pacjentki na nic nie skarżącej się, bez wykonania mikrobiologii? Z rozmowy z pacjentkami w poczekalni wynikało,że również p.doktor leczyła je w/w preparatem oraz płynem do higieny intymnej dyskusyjnej firmy. Należało by zainteresować się metodami leczenia p.dr Szulc-Lewandowskiej

PORAŻKA!!!Wizyta w publicznej przychodni, doskonała znajomośc i skutecznoś w stosowaniu słowa "NIE WIEM". Nie slucha co się do niej mówi, nie potrafi wykonac najprostrzego badania, do tego nieprzyjemna, przerywa w rozmowie i ciągle powtarza że ona decyduje tak bo to ona jest lekarzem. Nie wiem z jakiego powodu nie chciała przepisa mi używanych od pomad roku tabletek antykoncepcyjnych, nie dokonała badania "bo nie proszę pani". Generalnie prawie wyrzuciła mnie za drzwi, a gdy spytalam co z cytologia ponownie usłyszałam "NIE WIEM" i to 4 razy.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTE U PANI DOKTOR PONIEWAZ: 1.JEŚLI PARTNER NIE JEST MĘŻEM NIE MOŻE BYĆ PRZY KOBIECIE PODCZAS WIZYTY... 2.NIE WYKONUJE RUTYNOWYCH CZYNNOŚCI PODCZAS WIZYTY NP.POMIAR CIŚNIENIA... 3.NIE POTRAFI OBSŁUGIWAĆ USG... 4.NIE POTRAFI DOKONAĆ PODSTAWOWYCH POMIARÓW PŁODU... 5.NIE WYKAZUJE WIEDZY TERMINOLOGICZNEJ NA JAKĄ WCZEŚNIEJ ZWRÓCIŁ UWAGĘ I ZAPISAŁ POPRZEDNI LEKARZ 6.NIE WYKAZUJE ZNAJOMOŚCI W ROZWOJU PŁODU I JEGO''EWENTUALNYCH'' WADACH

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTE U PANI DOKTOR PONIEWAZ:
1.JEŚLI PARTNER NIE JEST MĘŻEM NIE MOŻE BYĆ PRZY KOBIECIE PODCZAS WIZYTY...
2.NIE WYKONUJE RUTYNOWYCH CZYNNOŚCI PODCZAS WIZYTY NP.POMIAR CIŚNIENIA...
3.NIE POTRAFI OBSŁUGIWAĆ USG...
4.NIE POTRAFI DOKONAĆ PODSTAWOWYCH POMIARÓW PŁODU...
6.NIE WYKAZUJE ZNAJOMOŚCI W ROZWOJU PŁODU I JEGO''EWENTUALNYCH'' WADACH