lekarz Hanna Blask-Błaszyńska

Nefrolog dziecięcy

2,5
2,4
2,7

jestem zaszokowany,popelnia powazne bledy lekarskie,zamierzam podac ja do sadu,klamie,oszukuje

Ogólnie nie polecam, nie jest uprzejma, nie wytłumaczy co się dzieje, a to dla mnie jako rodzica jest bardzo ważne. Ogólnie odpowiada na pytania. Nie polecam

Niestety mamy złe doświadczenie. Nie wiem dlaczego (może to było to , że wizyta nie była prywatna) , ale nie dostalismy zadnej informacji, co się dzieje z naszym dzieckiem, ale mielismy za to pełna liste antybiotyków.

Jestem bardzo mile zaskoczona Panią Doktor!! Trafiłam do niej z moją 4 tygodniową córeczką z polecenia innego lekarza także nefrologa ale nie dziecięcego. Pani Doktor sprawia wrażenie bardzo zdystansowanej do rodziców, jednakże podejście do dziecka ma REWELACYJNE!! Poza tym odpowiada na wszelkie pytania, tłumaczy chorobę a następnie sposób jej leczenia (nam nawet narysowała nerkę i moczowód na kartce), jest dostępna pod komórką, więc w przypadku jakiś awaryjnych sytuacji można się z nią skontaktować. Prócz tego- co jest dla mnie bardzo ważne- daje skierowania na badania bez mrugnięcia okiem i pracuje w szpitalu w ZG na oddziale dziecięcym. Pani Doktor przyjmuje i prywatnie i w ramach NFZtu(Zielona Góra, przychodnia na ul. Chopina-przy domu towarowym CENTRUM). Osobiście bardzo polecam Panią Doktor, mam nadzieję, że zaufałam odpowiedniej osobie i że moja córka zyska na tym, że wybrałam właśnie tego lekarza.

Pani doktor jest miłą i ciepłą osobą , dokładnie i rzeczowo tłumaczy , odpowiada na wszystkie pytania .....a mamy często zadają ich bardzo dużo , na nie ziemską cierpliwość .......zawsze moge liczyć na jej pomoc , dzień czy noc jest pod telefonem i zawsze zbada lub udzieli wskazówek , przez co jako matka jestem bardziej spokojna .........jedyny lekarz jakiemu bezgranicznie ufam ........