lekarz Hanna Łaganowska

Pani Doktor jest wspaniałym, godnym zaufania lekarzem. Na wizytę poświęca wystarczającą ilość czasu. Cierpliwie tłumaczy chorobę. Jest miła, kulturalna i kompetentna. Nie ogranicza się jedynie do badania oczu. Dzięki kompleksowemu podejściu zwróciła uwagę na problem, który ignorowali inni lekarze. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Bardzo polecam, wysoki poziom obsługi pacjenta. Lekarz posiadający dużą wiedzę od razu została mi udzieloną fachowa pomoc.

Pani Doktor jest bardzo dobrą, godną zaufania okulistką. Na badanie poświęca dużo czasu. Wizyta przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze. Widać, że zna się na swojej pracy. Na każde pytanie cierpliwie odpowiada. Żałuję, że tak późno trafiłam do Pani Doktor. Z całego serca polecam!!!

Z całego serca polecam!!!

W życiu nie byłam u tak nieprzyjemnej lekarki. Odradzam! A to jak potraktowała w mojej obecności swojego pracownika, to klasyczny mobbing. Inspekcja pracy powinna zrobić porządek z tym kołchozem.

Nie polecam! Wręcz ODRADZAM! Pani Łaganowska straszy wszystkich pacjentów wylewami i udarami. Mnie - kobiecie 27 lat - wymyśliła nadciśnienie i przepisała tabletki Bisocard, dawkę końską, a jestem niskociśnieniowcem, więc Pani doprowadziłaby mnie jeśli nie do grobu, to na pewno na pogotowie. /Problem, z którym się zgłosiłam wynikał z problemów z kręgosłupem./ Z tego co wiem, Pani ta lubi zmieniać pacjentom leczenie, od wielu lat ustawione przez lekarzy rodzinnych /szczególnie ma obsesję z modyfikowaniem przyjmowania lekarstw na nadciśnienie - także polecam UWAŻAĆ!/. Chciałabym jeszcze nadmienić, że Pani jest wiecznie spóźniona ...

Chciałabym jeszcze nadmienić, że Pani jest wiecznie spóźniona i trzeba na nią czekać po kilka godzin.

z takim lekarzem w życiu nie miałam do czynienia- nie POLECAM nikomu!!!

z takim lekarzem w życiu nie miałam do czynienia- nie POLECAM nikomu!!!

Bardzo polecam dr Hannę Łaganowską. Jest bardzo dobrym okulistą,bardzo wcześnie wykryła u mnie jaskrę.

Nie polecam. Od tej Pani wszyscy wychodzą z okularami bądź z kropelkami do oczu, a dopiero później z okularami. Nie zawsze Pani doktor sama bada pacjentów.