lekarz Hanna Moczulska

Jestem zachwycona Panią Moczulską!!! Widać, że ona kocha swoją pracę! Bardzo miła kobieta! Lekarz profesjonalista! Ma świetne podejście do pacjenta,szczegółowo bada płód na USG! Jeszcze nigdy nie wyszłam z gabinetu lekarza tak podekscytowana i w tak świetnym nastroju! Dziękuję Pani Hanno!

Pani Dr Hanna Moczulska jest profesjonalnistą. Szczegółowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Badania przeprowadzone bardzo dokładnie. Najlepsza i najsympatyczniejsza lekarz. Serdecznie polecam

Absolutnie przecudowna Pani Doktor ! Ciężko spotkać lekarza tak empatycznego, życzliwego, troskliwego, a jednocześnie tak kompetentnego z ogromną wiedzą i pasją do tego, czym się zajmuje. Wszystkie badania w cudownej atmosferze, poczuciu bezpieczeństwa i zaopiekowania. Serdecznie polecam !!!

Nie spotkałam bardziej empatycznej osoby na swojej drodze. Wszystko wytłumaczone pokazane jestem spokojna o swoją dzidzię .

Nie spotkałam bardziej empatycznej osoby na swojej drodze.
Wszystko wytłumaczone pokazane jestem spokojna o swoją dzidzię .

Serdecznie polecam Panią Doktor, zaangażowana, dokładna, sympatyczna, odpowiada na każde nurtujące pytanie. Badania prenatalne zarówno nieinwazyjne jak i amniopunkcja wykonane z dokładnością 100%. Lekarz z powołania, któremu można zaufać! Dziękuje !

Pani Dr Hanna Moczulska jest świetnym fachowcem, tłumaczy wszystko dokładnie, a poza tym jest pozytywną, wspaniałą i ciepłą osobą. Dawno nie czułam się tak zaopiekowana przez innego lekarza :)

Pani doktor wykonywała moje trzy badania prenatalne. Wszystkie z najlepszą starannością, nie było pomyłki co do płci i przede wszystkim Pani doktor wszystko nam tłumaczyła, rozmawiała z nami, nie czuliśmy się nieswojo jak przy każdym innym lekarzu. Bardzo polecam, przy drugiej ciąży tylko do Pani Hanny. :)

Pani doktor jest wspaniałą, niesamowicie dokładną i cierpliwa osobą. Podczas USG tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, nie zostawia pacjentki w niewiedzy. Do tego jej uprzejmość i podejście do drugiego człowieka są na najwyższym poziomie. Szkoda, że takich lekarzy jest tak niewiele...

Najlepsza i najdokładniejsza lekarz jaką znam. Wszystko wyjaśnione. Dzidzia zbadana bardzo dokładnie. Lekarz o ogromnych kompetencjach a przy tym ciepła, uprzejma i przemiła kobieta. Z całego serca jej dziękuję za wykonane usg. Polecam serdecznie.