lekarz Hanna Pieprzny

Dermatolog, RTG, Endokrynolog, USG

Bardzo wspaniały człowiek i lekarz, polecam w 100%. Pomogła mi w wyleczeniu trądziku, w bardzo krótkim czasie "wyprowadziła" moją buźkę,idealnie dobiera leki, perfekcjonistka w tym co robi.Lekarz z powołania. Szkoda tylko, że takich lekarzy można ze świeczką szukać zwłaszcza w Stalowej Woli...POzdrawiam Panią Dr. Wielki szacunek!

Bardzo dobry leklarz!!polecam serdecznie - ta kobieta jest wspaniała!!!!Mnie wyleczyła z trądziku z którym sobie nie radziłam a teraz jestem piękna!! super Kobieta miła i uprzejma ...no fenomenalna!!!:) oby więcej takich lekarzy w naszym kraju!!!Widać że kobieta ma powołanie i jest świetna w tym co robi :) Szacun dla tej Pani!!!:)

świeta jest Pani dermatolog, nigdy z lepszą się nie spotkałem. Dokładne badania, dobrze dobrane leki - wszystko perfekcyjnie :)

Warto. Wszystkim zmagającym się z trądzikiem zachęcam bo wiem co to znaczy szukać sposobu na wyleczenie go. Z czystym sumieniem mogę polecić, mimo że od niedawna jestem Jej pacjentem

Jestem pacjentką Pani doktor. To wspaniały specjalista i CUDOWNY człowiek!!! diagnozy bardzo trafne, tłumaczy, rozmawia, bardzo szanuje pacjenta,,człowiek i lekarz z wielką klasą i wiedzą!!!

super zmagalam sie z okropnym tradzikiem fakt leki sa drogie ale pomocne!! polecam!!

Pani doktor to na prawdę dobry lekarz :) leczyłam sie na trądzik od roku u innego lekarza, przepisywał mi rożne specyfiki, ale niewiele one pomagały, a jeżeli już, to na krótko :] dopiero pani doktor poskromiła mój (okropny :/) trądzik... to co należy pochwalić to to, że nie stosuje ona leczenia hormonami, ani antybiotykami (a jeżeli już, to w konieczności). Ja dostałam same witaminy i 2 maści, fakt, że musiałam przecierpieć kilkanaście tygodni, bo skóra bardzo mi się łuszczyła, ale bylo warto :) już po pierwszym miesiącu leczenia miałam gładka buzię :))