dr n. med. Hanna Romanowska

Jestem kolejną mamą leżymy na oddziale i chcę potwierdzić zdanie koleżanki doktor Romanowska jest świetnym lekarzem i bardzo miłą osobą Polecam ją wszystkim

Jest osobą niesympatyczną, nieuprzejmą, co do leczenia bardzo duży znak zapytania, przerost formy nad treścią, nie polecam nikomu i mam nadzieję że już więcej się z nią nie spotkam.

BARDZO POLECAM!!! nigdy nie spotkałam takiego cudownego lekarza, moje dziecko właśnie leży w szpitalu. Pani Doktor zajmuje się nim najlepiej jak tylko można. Przedewszystkim bardzo dobrze leczy i widać poprawę z dnia na dzień. Jest miła i zawsze ma czas wszystko wytłumaczyć. Mam do niej na prawde wielkie zaufanie.

wyjątkowo nie - kompetentna, nie uprzejma, nie polecam nikomu

wyjątkowo nie - kompetentna, nie uprzejma, nie polecam nikomu

Pani Doktor od wielu lat leczy moją córeczkę, bez niej nie dałabym rady, bardzo pomogła całej mojej rodzinie DZIĘKUJĘ! Mama Asi