lekarz Hanna Tomczak-Goćwińska

1,7
1,9
1,7
1,6

w szpitalu z moimi synami byłam już pięć razy już się przyzwyczaiłam do jej chamskiego podejścia do matek i dzieci ale może jako pediatra nie jest najgorszy uratowała życie mojemu synkowi i zleca nadal różne dodatkowe badania ale razem z dobrowolskim nic sobie nie robią z opinii na ich temat mam wstręt do nich dwóch

Najgorsza lekarka z jaką miałam do czynienia. Koszmar. Aż dziwne, że jest ordynatorką oddziału dziecięcego. Nieuprzejma tak bardzo, że aż człowiek nie dowierza, nie informuje o stanie zdrowia dziecka, robi wszystko żeby zatruć życie matkom podczas pobytu w szpitalu. Potrafi np wejść do sali i kazać odłożyć noszone na rękach niemowlęta do łóżeczek. Drwi z karmienia piersią. Porażka a nie lekarz.

O Boże!!! Tragedia!!! Leczyła mojego maleńkiego syna 2 tygodniowego, wredna, nieuprzejma, łapówkara. Na koniec powiedziała ze moja wina bedzie jak syn za 18 lat umrze..... Z dala od tej baby..... Kto ją tam trzyma w tym szpitalu????

Może prywatnie jest lepsza - w szpitalu tragedia: chamska i bezczelna.

Może prywatnie jest lepsza - w szpitalu tragedia: chamska i bezczelna.

Jest to najgorszy lekarz jakiego spotkałam w zyciu. Nie polecam napewno!!!!!!

Jest to najgorszy lekarz jakiego spotkałam w zyciu. Nie polecam napewno!!!!!!

Nie polecam, zbyt mało czasu dla pacjenta, nieuprzejmość, traktowanie ludzi przedmiotowo.Dbanie o własna kasę a pacjent to zło konieczne.

Komentarz jest chyba zbędny,nie polecam jako matka.

Komentarz jest chyba zbędny,nie polecam jako matka.

Niestety potwierdzam wszystkie negatywne opinie.Oby takich lekarzy było jak najmniej.Odradzam zdecydowanie pod każdym względem,moja córka również.

Pani doktor jest wyjątkowo niegrzeczna i opryskliwa,szkoda, że takie osoby zajmują etaty w szpitalu.Dlaczego nie ma innych lekarzy na tym oddziale???.To daje do myślenia...Pacjentów traktuje jak zło konieczne.

Brak kultury i szacunku dla pacjentów , a szczególnie rodziców. Nigdy nie ma czasu ,popełnia błędy.Licza się tylko pieniądze...

Brak kultury i szacunku dla pacjentów , a szczególnie rodziców.
Nigdy nie ma czasu ,popełnia błędy.Licza się tylko pieniądze...