Lekarze Hematolog dziecięcy

lekarz Jarosław Piszcz

Podleśna 14/13
15-227 Białystok

Dr Jaroslaw Piszcz jest bardzo uprzejmy, kompetentny i decyzyjny .

lekarz Andrzej Hellmann

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Opiekował się moją mamą, wspaniały lekarz z powołania, nie patrzy na koszty leczenia, tylko ratuje człowieka.
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Mirosław Franków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Polecam Pana doktora. Dzięki Panu doktorowi w końcu po kilku latach chodzenia z bólem brzucha dowiedziałam się, co mi dolega, dzięki skierowaniu mnie na odpowiednie badania. Pan doktor jest uprzejmy, zainteresowany pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dziękuję Pani doktorowi za pomoc
Opinia dodana przez: Ada
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Pedagog
                                       mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

lekarz Beata Konieczna

Słowackiego 55
Poznań

Pani doktor to godna polecenia kompetentna specjalistka i bardzo dobry diagnosta. Podczas wizyty zawsze tworzy przyjazną atmosferę, szanuje pacjenta i chętnie odpowiada na zadawane pytania. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest to konieczne. Prawdziwa troska o pacjenta, właściwe leczenie i odpowiednie podejście do człowieka, sprawiają, że od wielu lat jestem pod opieką Pani doktor, co skutkuje dobrym i stabilnym stanem mojego zdrowia. Bardzo cenię Panią doktor. Dziękuję. Wdzięczna pacjentka - ...
Opinia dodana przez: Wiesława P.

dr hab. n. med. Tomasz Wróbel

Klinika Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego
Pasteura 4
50-367 Wrocław

Najlepszy Profesor! Naprawdę jest to osoba z powołania która wykonuje swój zawód. Dzięki niemu mój brat dzisiaj jest zdiagnozowany. Pan profesor od razu wiedział skąd spadają mu wyniki morfologii i pokierował na konkretne badania. Jesteśmy my bardzo wdzięczni. Życzymy mu wszytkiego co najlepsze.
Opinia dodana przez: Patrycja
Dr Zawała to świetny lekarz ma bardzo dobrą opinię w Nowej Rudzie i nie tylko. Jest lekarką godną zaufania. Moi Rodzice leżeli w tym szpitalu i byli pod bardzo dobrą opieką. Pani Doktor zawsze wysłuchała, udzieliła pomocy o każdej porze dnia ... Bardzo pomocna, uczciwa osoba z bardzo ludzkim podejściem do każdego pacjenta. Uważam że każdy, kto trafi pod opiekę Pani doktor jest kompleksowo przebadany i znajduję się pod bardzo ...
Opinia dodana przez: Anonim1000

dr Grażyna Karolczyk

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Serdecznie polecam klinikę Pro Clinic oraz doktora Macieja Urbana. Doskonała opieka, pełen profesjonalizm, szeroki zakres usług. Korzystałam z badań i zabiegów ginekologicznych, kroplówek witaminowych oraz zabiegów Hi fu.
Opinia dodana przez: Mariola Buczko

lekarz Agnieszka Jatczak-Gaca

Hematolog dziecięcy

Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii
85-094 Bydgoszcz

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA BYŁAM Z CÓRKĄ PIERWSZY RAZ U NIEJ I NIE MOGĘ POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: JANINA

lekarz Alina Świderska

Hematolog, Internista

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Bardzo miła i uprzejmą też kompetentna. Wszystko p.dr wyjsniła o co pytałam.Wyszłam z gabinetu w pełni zadowolona.Godna polecenia w
bardzo dobra pani doktor,prowadziła mnie przez jedenaście lat,żałuję że już nie przyjmuje w poradni hematologicznej,dała nadzieję do powrotu do zdrowia ,
wyjątkowo ludzki lekarz.ma czas dla pacjenta.pełen profesjonalizm ,bez zniecierpliwienia wyjaśni wszystko co dotyczy choroby.poza tym bardzo miła i taktowna.

dr n. med. Agnieszka Dąbrowska-Zimoń

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Młoda, ale doświadczona, wzbudza zaufanie, dokładnie tłumaczy chorobę i dalsze leczenie-POLECAM. D.M.

lekarz Iwona Hanula

Internista, Diabetolog

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Mam przyjemność wydać ocenę pracy jako szpitalny pacjent Pani dr.Hanuli . Jest osobowo bardzo profesjonalna . Jest doskonale zorientowana w hematologii. Choruje i los dał mi medycznego opiekuna . Dostałem dar od losu ,ze to właśnie Pani dr ma piecze nad moim stanem zdrowia . Wielki szacun dla prezentowanej wiedzy i szacun dla merytorycznej opieki . Dużo zdrowia Pani życzę ! JS
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Waldemar Sawicki

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Najkochańszy lekarz, człowiek. Od chyba 8 lat jestem w Poradni.Mam pełne zaufanie do Pana Doktora :)

lekarz Jacek Dybowicz

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Polecam tego lekarza jest bardzo dobrym specjalistą.Ma bardzo dużą wiedzę medyczną. *******************
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Olsztyn

Pani doktor jest świetnym specjalista. Ma przeogromną wiedzę. Moje dziecko w żadnym gabinecie nie było tak dokładnie zbadane. Wnikliwie słucha rodzica, skrupulatnie notuje i składa wszystko w całość. Nie bagatelizuje objawów, które przez poprzednich lekarzy były lekceważone. Odpowiada na wszystkie pytania, nie odsyła z przysłowiowym kwitkiem. Polecam!

lekarz Andrzej Kołtan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

szpital uniwersytecki im jurasza
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, niesamowity człowiek. Bardzo pracowity i opiekuńczy. Nie boi się wyzwań. Jest otwarty na nowości w dziedzinie medycyny. Bardzo odpowiedzialny za pacjenta. Przeszedł razem z nami wiele i uratował nam syna. Ma poczucie humoru choć nie każdy je rozumie ;). Lekarz oddany pracy. Wychodzi z niej ostatni i to długo po końcu dyżuru. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Olga

Anna Straburzyńska

Hematolog, Internista

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem jak mnie prowadziła moje zdrowie nie pogarszało się zabrakło jej moje zdrowie nie wygląda ciekawie
Opinia dodana przez: włodzimierz