Lekarze Hematolog

lekarz Agnieszka Stelmach-Gołdyś

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

chciałam bardzo podziekowac pani dokor ze dzięki niej jej wrazliwosci zosalam przyjeta do szpitala chcialal jej powiedzieć Dziekuje pani dokor pacjentka

dr n. med. Alina Grzywacz

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Chyba jedyny doświadczony i mądry hematolog na tym egzotycznym oddziale. Polecam

dr n. med. Dariusz Woszczyk

Ośrodek Diagnostyki Ultrasonograficznej SONOMED
ul.Kośnego 18/10
Opole

Wspaniały lekarz, uprzejmy, życzliwy życzę każdemu jak już zachoruje aby mógł trafić do takiego lekarza. W każdym przypadku stara się pomóc
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Anna Romanowska

poradnia hematologiczna
Koszalin

Zabawa w "hematologa" moja wizyta zaczęła sie od tego, że pani dr gorączkowo pakowała torbę i tłumaczyła, iz musi już, zaraz wyjść, ponieważ wynajmuje gabinet w szkole do godz. 17, a to już tuż tuż, poza tym, sprzątaczka juz sie niecierpliwi, i pani dr musi dosłownie za chwile opuścić miejsce pracy. Zatem, pani dr pakowała swe drobiazgi do, a w międzyczasie ja opisywałam swój przypadek. Zaniepokoił mnie niziutki poziom ferrytyny ...

lekarz Iwona Skonieczna-Zielak

Szpital Rydygiera
ul. Św. Józefa,
87-100 Toruń

Bardzo miła i przede wszystkim kompetentna Pani doktor. Wytłumaczyła wszystko jak należy. Wdrożyła nowe leki i jest znaczna poprawa.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Jerzy Błoński

Klinika Hematologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika
93-510

Prowadzi mnie już 15 lat. Wzór lekarza. Kompetencje, doświadczenie, stosunek do pacjenta. Duża kultura osobista. Wizyta nie jest stresem, ponieważ doktorowi nieobce jest też poczucie humoru, ale zawsze na poziomie. Z taką postawą z powodzeniem mógłby zasilić szeregi lekarzy w szpitalu w Leśnej Górze (serial "Na dobre i na złe). Jedno słowo: p-o-l-e-c-a-m.
Opinia dodana przez: Paweł L.
Lekarz bardzo nieprzyjemny w kontakcie z pacjentem. Całkowity brak empatii, wręcz chamski. Zleca cały szereg badań (wtym inwazyjne), które nie były potrzebne i nic nie wniosły. Do lekarza chodziłem przez rok. Po mimo wszystkich możliwych badań w dalszym ciągu nie wiem co mi dolega, a moje wyniki stale się pogarszają. Cas zmienić lekarza na kogoś bardziej kompetentnego.

prof. dr hab. n. med. Kazimierz Sułek

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

W 2009 trafiłam z fatalnymi wynikami na konsultację do tego lekarza. Kazał mi następnego dnia zgłosić się na oddział do szpitala, gdzie zrobił mi wszystkie badania. Przez miesiąc co kilka dni przyjeżdżałam na leczenie, ale moje wyniki bardzo się poprawiły. Ten lekarz, mimo że byłam zwykłą pancjentką z NFZu był niezwykle ciepły, życzliwy, pocieszający, cierpliwie wyjaśnił mi wszelkie procedury i najważniejsze wyleczył moją krew. Choć biopsja, którą robił, bolała okrutnie. ...

lekarz Anna Skręt

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2
35-055 Rzeszów

Pani doktor poważnie i z zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Potrafi wytłumaczyć pacjentowi wszystkie niuanse medyczne. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Wiesław Słapek

ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Doskonały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Polecam z całym przekonaniem. Skutecznie leczę się u Pana Doktora od 25 lat !
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Waldemar Tomczak

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Nie polecam, na ostatniej wizycie doktor mało profesjonalny i nietaktowny. Patrzyl na zegar i zbytnio nie wdawał się w dyskusję i tłumaczenie leczenia. Niecierpliwy. Szkoda.

lekarz Bata Konieczna

NZOZ "Centrum"
Słowackiego 8
60-823 Poznań

Jest bardzo dobrym lekarzem darze pania doktor pelnym zaufaniem.............................................................

prof. dr hab. Jan Walewski

Hematolog, Onkolog

Centrum Onkologii Warszawa
Warszawa

Nie mogę się zgodzić z p.porzednikiem.Bylam u profesora 8 lat temu(mam chłoniaka ,nieziarniczny,rozlany z zajęciem DlBCL,po trepanacji i chemii i radio w 2010r.)Lekarz prowadząca chciała mi usunąć węzły pod pachą,byłam u profesora na konsultacji,niestety nie posłuchałam Go i pozwoliłam usunąć,nie było żadnych zmian,a cierpię z bólu po usunięciu do dzisiaj,teraz żałuję,że nie posłuchałam największego autorytety.Profesor jest w 200proc.kompetentna osobą,do tego konkretny i przemiły.Dziekuje,profesorze,że służysz ludziom!!!
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Małgorzata Kopera

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Pierwsza wizyta bardzo duża chęć pomocy pacjentowi, duża wiedza, życzliwość oby tak dalej. Polecam usługi pani doktor.

lekarz Jadwiga Hołojda

Saperska 22
59-220 Legnica

Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.Podziekowania dla Pani Doktor za troskliwe podejscie i prowadzenie pacjenta przez 6 lat.Jestem bardzo wdzieczna, moj serdeczny przyjaciel Adam jest juz pol roku po przeszczepie i jest wszystko ok.Zycze kazdemu choremu takiej Pani Doktor, ktora wklada swoje serce w uzdrowieniu pacjentow.Pozdrawiam serdecznie...... Halina Cusumano z Niemiec.
Opinia dodana przez: Halina

dr hab. n. med. Anna Klukowska

Hematolog dziecięcy

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Właśnie przeczytałam opinie sprzed kilku lat i niestety nic się nie zmieniło. Pani doktor łaskawie wysłuchała dlaczego przyszłam z dzieckiem na konsultację po czym dała do zrozumienia że problem z którym przyszlam jest nijaki. Podałam wyniki badań po czym nawet nie powiedziała nic o nich. Dziecko zbadała asystentka a Pani doktor siedziała tyłem z nosem w komputerze. Zimna, małe zainteresowanie pacjentem. Daję 3 gwiazdki we większości kategorii
Opinia dodana przez: Justyna

Ewa Bodzenta

Lekarz medycyny pracy, Internista

Poradnia hematologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Silesia"
Ruda Śląska

Wyjątkowy lekarz z powołania. Zawsze uprzejma, poświęcająca się, a przede wszystkim kompetentna. Jestem wieloletnią pacjentką i zawdzięczam Pani dr wszystko: życie, optymizm, dziecko.
Opinia dodana przez: Wieloletnia pacjentka

dr n. med. Monika Szarejko

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Witam. Ja o Pani dr Szarejko nie mogę powiedzieć nic dobrego. Moja matka miała złe wyniki szpiku, gdzie stwierdzono białaczkę i dostała skierowanie do poradni hematologicznej do akademi medycznej w Gdańsku z dopiskiem pilne. Poprosiliśmy z matką Panią Szarejko żeby nas umówiła na szybki termin wizyty, gdyż lekarz rodzinny powiedział żeby włączyć jak najszybciej leczenie. Spojrzała na wyniki i powiedziała, że białaczki się nie leczy moja mama ma być tylko ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jolanta Chromik

Słoneczna 32
43-340 Kozy

Przemiła, fachowa Pani doktor. Podczas wizyty przeprowadziła obszerny wywiad medyczny. Sprawdziła wyniki badań, zbadała pacjenta. Na koniec wystawiła swoją diagnozę i podała zalecenia na przyszły czas. Moja ocena jest więc pozytywna.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Mariola Podzińska

im. Madurowicza
Łódź

Byłam bardzo miło zaskoczona wizytą u Pani doktor. Każdy proces został szeroko opisany, wywiad przeprowadzony był holistycznie, pytała o szczegóły, zleciła badania i wyjaśniła konkretnie jakie będzie leczenie oraz jak przyjmować leki. Na każde z zadanych pytań uzyskałam odpowiedź. Telefoniczna wizyta kontrolna, również przebiegała w taki sam sposób. Szczerze polecam, widać, że Pani doktor chce znaleźć przyczynę i po prostu pomóc.
Opinia dodana przez: Małgorzata