Lekarze Hematolog

Pani doktor Bieniaszewska otoczyła mnie w Gdańsku bardzo dobrą opieką, jej analityczny umysł i dobór procedur leczenia są godne podziwu, robi wszystko, by tak ukierunkować leczenie, żeby pacjent jak najmniej ucierpiał a efekty były skuteczne. Klinika Hematologii i Transplantologii, w Centrum Medycyny Inwazyjnej, którą kieruje z profesorem Zauchą funkcjonuje na europejskim poziomie.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Piotr Wojnowski

Internista, Alergolog

Jana III Sobieskiego 66
43-300

Panu Doktorowi zawdzięczam życie. Dosłownie. Jestem wdzięczna za pomoc. Trafiłam do p. Dr dwa lata temu jak okazało się, że mój nowotwór się pogorszył. Mielofibroza. Porządnie sprawdził moje dokumenty z 10 lat leczenia, odpowiedział na wszystkie pytania. Pokierował na badania. A potem na konsultację przeszczepową do Katowic. I tak dzięki niemu jestem już prawie pół roku po przeszczepie szpiku i walczę o zdrowie 💪 jeśli ktoś szuka dobrego, kompetentnego lekarza ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Rzenno

ulica Nad Sudołem 32/40
31-228 Kraków

To cudowny lekarz. Leczę się od dwóch lat i już jest wszystko w porządku .Dziękuję Pani doktor. Bozena Piątkowska
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Patrycja Mensah-Glanowska

ul. Konfederacka 16
30-306 Kraków

Najlepszy lekarz! O wyjątkowej wiedzy i intuicji medycznej. Wspierająca i uśmiechnięta, mobilizuje pacjenta do walki, a nie straszy. Żyję dzięki NIEJ

Daniel Apel

Internista, Hematolog

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to lekarz godny polecenia. Uprzejmy, kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba.
Opinia dodana przez: Ryszanna

lekarz Beata Stella-Hołowiecka

Gallusa 5
Katowice

bylam u pani dr pare lat temu w innym gabinecie.zaskoczyla mnie jej zyczliwosc i autentyczna chec pomocy.poswiecila miduzo czasu mimo faktycznego braku czasu.jestem jej za to wdzieczna do dzisiaj,bo wielu lekarzy traktuje pacjenta byle zbyc

lekarz Adam Dmoch

Duża 6
25-304 Kielce

po ostatnim pobycie na oddziale chorób wewnętrznych i diabetologii Szpitala Kieleckiego chciałbym serdecznie polecić pana doktora za bardzo dobre podejście do pacjenta i chęć pomocy jeszcze raz polecam pana doktora jak i cały oddział
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Olga Wegner

Onkolog, Hematolog

Klinika Pediatrii, Onkologii, Hematologii i Diabetologii UM w Łodz
91-738

Doktor szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania, dokonał szczegółowego wywiadu, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Dzięki Pani Doktor córka otrzymała szybką pomoc, byłam na każdym kroku informowana o wynikach i kolejnych krokach. Dostałam dużo więcej opieki, pomocy i życzliwości niż mogła bym oczekiwać. Prawdziwy lekarz z powołania, bezinteresowny, kompetentny, a przede wszystkim niezwylke miły i sympatyczny. Najwspanialszy doktor jakiego kiedykolwiek napotkałam, a dużo przeżyć miałam z córką i lekarzami :) Jedyny ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Elżbieta Kremplewska-Należyta

Hematolog, Internista

Powstańców Wielkopolskich 8
89-100 Nakło nad Notecią

jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. specjalista w pełnym słowa tego znaczeniu.

lekarz Jerzy Pomirski

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Od dawna leczę się u doktora jako internisty. Obecnie też jako u hematologa. Uważam że jest mądrym i dociekliwym lekarzem umiejącym trafnie i szybko podejmować korzystne dla pacjenta decyzję. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Magdalena Piotrowska

ulica Grunwaldzka 20 R
32-005 Niepołomice

Wielkie dzięki w imieniu Józefa Sysło. Podziw za zaangażowanie i kompetencje. Gratulacje doktoratu. Pozdrowienia dla Niepołomic.
Opinia dodana przez: Paweł Kozik

lekarz Marta Oller

Armi Krajowej 28
Gdynia

Bardzo dobra Pani Doktor,leczę się u P.Oller od wielu,wielu lat,zawsze miła,uprzejma i konkretna,zawsze pomocna,nigdy się nie zawiodłam. Każdemu szczerze polecam Panią doktor Oller. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa G. stała pacjentka

dr n. med. Anna Wache

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

nie mam słów ... Boska istota z ogromem wiedzy , z cudownym podejściem do pacjenta ..dla mnie Anioł w ludzkiej skórze ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Ewa Chmielewska

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor. Godna zaufania , profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Bardzo dobrze tłumaczy stan choroby nie powoduje że pacjent zaczyna sie bardzo bać.
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Internista
                                       prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos

prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos

Specjalistyczne Gabinety Lekarzy Hematologów HEMA
ul. Zana 11a
20-022 Lublin

Profesor zawsze znajdzie czas na rozmowę i spokojne wytłumaczenie omawianej kwestii. Wspaniały specjalista, leczy mojego męża w Centrum Onkologii. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena`

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Hematolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Lekarz godny polecenia. Dzięki niemu nie martwię się, że choroba ma większe szanse niż ja . Lekarz odpowiada na każde pytanie, uspokaja chorego . Polecam :)

lekarz Jarosław Piszcz

Podleśna 14/13
15-227 Białystok

Dr Jaroslaw Piszcz jest bardzo uprzejmy, kompetentny i decyzyjny .

lekarz Andrzej Hellmann

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Opiekował się moją mamą, wspaniały lekarz z powołania, nie patrzy na koszty leczenia, tylko ratuje człowieka.
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Mirosław Franków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Polecam Pana doktora. Dzięki Panu doktorowi w końcu po kilku latach chodzenia z bólem brzucha dowiedziałam się, co mi dolega, dzięki skierowaniu mnie na odpowiednie badania. Pan doktor jest uprzejmy, zainteresowany pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dziękuję Pani doktorowi za pomoc
Opinia dodana przez: Ada