Lekarze Hematolog

lekarz Wojciech Pielichowski

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Z takim chamstwem nie spotkalam się dotąd nigdy. Ten czlowiek nie powinien byc lekarzem!!! Po badaniu ktore przeprowadzil bolalo mnie cialo tam gdzie nnie nie dotykal, szarpal mnie. Nie bylo szansy na zadanie pytania bo non stop tylko pisal na komputerze i nie pozwal mi zadac jednego pytania. Nie udzielil mi zadnej informacji i nie chcial mnie w ogóle wysluchac. Nie panujący nad sobą, karzący, chamski. Przestrzegam kazdego pacjenta przed ...
Opinia dodana przez: K.
Wspaniały lekarz. Pierwszy raz spotkałam się z tak wspaniałą lekarką. Nie oszczędza na badaniach i wszystko wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Mazgajska - Barczyk

Wczasowa 3
18-106 Niewodnica Kościelna

Po wielu latach pani dr pokazała prawdziwe oblicze. Co prawda zawsze upokarzała mnie wypominając wagę wiedząc, że przyczyną nadwagi jest leczenie choroby przewlekłej. Ale na ostatniej wizycie w ramach NFZ usłyszałam, że mam (cytuję) 'zbierać do kapelusza' na podanie kroplówki prywatnie w jej placówce. Może i kompetencje jakieś są ale chyba warto zachować swoją godność.

lekarz Sławomir Górnik

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz. Leczył mnie długie lata. Dzięki niemu żyję. Zawsze będę mu wdzięczna. Nieprawda, że nastawiony na finanse.

lekarz Marcin Pasiarski

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Bardzo polecam <3 W końcu po prawie 2 latach chodzenia po lekarzach, czuję się wysłuchana :) nie pamiętam kiedy spotkałam tak serdecznego, wrażliwego na innych człowieka. Już nie jestem statystyką :) dziękuję.
Opinia dodana przez: Domka
Nie polecam. Udałam się prywatnie do Doktora w sprawie konsultacji i omówienia wyników. Doktor nie spojrzał nawet na wszystkie wyniki, które dostarczyłam. Obejrzał mi dłonie, zapytał czy krwawie z nosa, a wyniki, które są poniżej norm ocenił jako " ja bym się nie przejmował, ludzie dzielą się na chorych przebadanych i nie przebadanych". Większość wizyty, za którą zapłaciłam 200 zł opowiadał o swojej zmarłej małżonce, szacunku mężczyzny do kobiety i ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Urszula Kurnyta-Oleksy

178
33-388 Gołkowice Dolne

Bardzo dobra,uprzejma pani doktor. Godna zaufania. Bardzo mi pomogła. Dla mnie jest to jedyny lekarz w moim życiu któremu naprawdę zależy na zdrowiu pacjentów.
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Paweł Śledziowski

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Niepołomickie Centrum Medyczne w Niepołomicach
ulica Korczaka 1
32-005 Niepołomice

Mama od marca 2015 roku miała zdiagnozowaną przewlekłą białaczkę limfocytową. Od marca 2020 roku została pacjentką dr Śledziowskiego. Podczas wizyt ani razu nie zostało wykonane badania USG brzucha. Zgłaszając jakiekolwiek objawy [np. powiększone węzły chłonne, opuchnięty brzuch, ból brzucha] otrzymywała odpowiedź „to normalne przy białaczce”. Ostatnią wizytę miała 13 maja br. roku - do szpitala trafiła 10 czerwca br. na jakąkolwiek pomoc było już za późno, zmarła 22 czerwca br. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maria Nowakowska-Domagała

Jędrzejów

Dr.Nowakowska-Domagała. Najgorszy lekarz jaki może być. Leczę się od 7 lat na anemię autoimmunohemolityczną w poradni hematologicznej. Do niedawna w szpitalu dziecięcym, ale trzeba było już przejść do dorosłych. Pani doktor po 2 wizycie stwierdziła, że ze strony hematologii nic się nie dzieje i, że nie potrzebuję dalszego leczenia. Leki oczywiście biorę cały czas (sterydy "METYPRED") bo wiadomo, że bez tego nie dałabym rady normalnie funkcjonować, ponieważ po każdym odstawieniu ...
Opinia dodana przez: gość
Pani Profesor Jackowska prowadzi moje dziecko od 4 lat. Juz na pierwszej wizycie skierowala nas na wizyty prywatne, poniewaz w placowce, w ktorej mielismy oplacony przez fimrę abonament, jak sama to ujeła "za mało jej płacą". Kazda wizyta to koszt 200 zl. U nas wygladalo to tak, wizyta, 200 zl, skierowanie do szpitala na podstawowe badani krwi, wyniki i kolejna wizyta, niby kontrolna, oczywiscie za 200 zl w gabinecie prywatnym. ...

lekarz Sebastian Grosicki

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Jana Samsonowicza 25
40-749 Katowice

Jedyne co mogę zrobić to podziękować Panu Profesorowi, całym sercem za to ,ze pomimo mojego bardzo ciężkiego stanu zdrowia podjął się mojego leczenia, gdy inni odmówili. Dzięki Profesorowi i jego zespołowi moge dalej żyć. Wspaniały lekarz ,człowiek, widać że wie co robi i jest skuteczny. Jego praca to jego pasja, a póki praca jest pasją, to potrafi rozwijać. Beata D.

lekarz Joanna Pogrzeba

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor w prosty sposób wyjaśniła mi odchylenia w moich badaniach krwi i rozwiała moje obawy. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Wąs-Mamińska

Szczytnicka 28 (Aaris) lok. 1
50-382 Wrocław

Wywiad nijaki. Po opisanych przeze mnie objawach od razu przepisany antybiotyk - cudowny lek na wszystko. Dodatkowo antybiotyk dość mocny, przy którym musze odstawiać leki, które biorę na co dzień. Oczywiście lekarka nie zapytała o przyjmowane leki, inne schorzenia czy dosłownie o cokolwiek. Zero zainteresowania czy chęci pomocy. Bardzo nieuprzejma osoba.
Opinia dodana przez: Paulina

dr hab. n. med. Piotr Psuja

os. Rusa 11 (piętro A)
61-245 Poznań

profesor postawił diagnozę prawidłowo i na tym koniec, choroba wymagała pilnego leczenia hematologicznego, chory jednak nie został przekazany z oddziału wewnętrznego na oddział hematologi(ten sam szpital)Mąż został wypisany ze szpitala z wpisem dalsze leczenie w poradni hematologicznej a termin wizyty ma za pół roku.
Opinia dodana przez: koty

lekarz Andrzej Płomowski

Transfuzjolog, Internista

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Wszystko jest wporządku. Wszystko jest wporządku. Wszystko jest wporządku.

lekarz Andrzej Brzozowski

Internista, Hematolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie - lecznictwo zamknięte
ulica Cicha 14
21-100 Lubartów

Nie polecam, doktor nie interesuje się pacjentem, nawet nie patrzy na chorego, bardzo nieuprzejmy i nie wykazuje zainteresowania stanem zdrowia pacjenta
Opinia dodana przez: Jakub
Bardzo zły lekarz . Leczył moja mamę z zespołem mielodysplastycznym gdzie podtrzymaniem Życia do momentu przeszczepu szpiku jest dotaczanie koncentratu krwinek czerwonych lecz niestety pan profesor zapomniał o " takim" szczególe jak podawanie leku oslonowego DESFERAL który jest obowiązkowy przy dotaczaniu krwi gdyż zabezpiecza organizm przed kumulacja żelaza w organizmie którego nadmiar powoduje uszkodzenie narządów wewn. a u mojej mamy uszkodzono wątrobę,śledzionę i nerki norma ferrytyny to od4.63-204.00 ng/ml a ...

lekarz Grażyna Gadomska

Bydgoszcz

Nie polecam!!!! Pani doktor sprawia wrażenie mało kompetentnej, jest opryskliwa, nie ma ochoty na rozmowę z pacjentem. Wiecznie marudzi O tym jak jej źle, bo ona ma tyle pracy. Nie jest to lekarz z powołania. Powinna zmienić zawód, bo do leczenia to ona się nie nadaje.

Ewa Mendek-Czajkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet lekarski
02-776 Warszawa

Tragedia - krzyczy na pacjenta, nie wypisuje leków w odpowiedniej dawce, nie kieruje na badania, na które powinna skierować. Bardzo bardzo bardzo odradzam!!!!!! To ta sytuacja, w której lekarz okazuje się gorszy od choroby.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Krzysztof Jarczok

AVICENA
Cyganerii
Tychy

Tragedia, nie polecam Facet mi mówi żebym się nie przejmował chorobą, bo taki już jestem i z tym nic nie zrobię, po za tym był nie miły, i podnosił głos Poszedłem do innego i mam już konkretny, niezbędny ustalony plan na leczenie. Panie Jarczok daj spokój z wykonywaniem już tego zawodu.. Wy ludzie nie traćcie czasu na niego, nie ma sensu
Opinia dodana przez: Damian