dr n. med. Henryk Boruta

Ginekolog położnik, Ginekolog

Słyszałam rózne opinie na temat tego lekarza, nie zawsze pozytywne. Ale ja osobiście, póki co jestem zadowolona. Jestem jego pacjentką już od kilku lat i zawsze podczas wizyty lekarz robi wszystko,zebym jak najmniej czuła sie skrępowana. Jestem młodą osobą i dla mnie jest to bardzo ważne.

Prowadził moją ciążę. USG robił co wizytę. Stwierdził, że dziecko będzie małe (miałam mały brzuch, ale jestem wysoka). Okazało się, że dziecko miało ponad 4 kilo i urodziło się z pempowiną owiniętą wokół szyi. Omało się nie udusił. Dr Boruta, musiał wyciskać ze mnie dziecko, bo ja nie miałam sił go urodzić. A on powiedział, że to moja wina, że dziecko miało całą głowę siną i zakrwawione białka oczu. Chciałam urodzić naturalnie, ale nie kosztem życia mojego dziecka. Jeżeli lekarz byłby konsekwenty, to wiedziałby, że dziecko ma na szyi pempowinę i znałby jego wagę z USG. Mój syn kwalifikowł się do cesarskiego cięcia! A lekarz ma jakieś chore przekonania i uważa, że tylko poród naturalny. Nie ważne jaka jest tego cena. Wizyty w gabinecie OK, ale poród MASAKRA!!! Nigdy więcej.

Ten lekarz prowadził moją ciążę i jestem zadowolona.Ciepłe podejście, miły i wzbudza zaufanie. Co do kompetencji to nie wiem, ale ja tam jestem zadowolona:)

nie polecam nikomu tego lekarza jest nie miły, nie umie podejść odpowiednio do pacjentki a w gabinecie czułam się skrępowana i zawstydzona podczas badania

Dr Boruta przyjmuje pacjentów również w mirsku i to właśnie tam miałam przyjemność go poznać .na wizytę poszłam z córką która ma 15 lat i była przerażona swoim pierwszym w życiu badaniem .byłam pod wielkim wrażeniem doktora .był bardzo uprzejmy cierpliwy ,miał doskonałe podejście do tak młodej osoby ,żeby to badanie było dla niej jak naj mniej stresujące .Jest doskonałym specjalistą .Takie podajcie pana doktora do pacjenta i to nie w gabinecie prywatnym !!!w tych czasach to rzadkość z którą ja poza gabinetem prywatnym lekarzy spotkałam się po raz pierwszy .mogę z czystym sumieniem polecić pana doktora wszystkim kobietom a na pewno podzielą moją opinie

Ten pan nie powinien być ginekologiem... Ginekologowi trzeba ufać. Badanie ginekologiczne jest wstydliwe i powinno być wykonywane przez człowieka który ma do tego podejście...

PROFESJONALISTA, PSYCHOLOG, PRZYJACIEL ANIOŁ NIE LEKARZ. ZANIM ZACZĄŁ MNIE LECZYĆ PRZEZ KILKA WIZYT POZNAWAŁ MNIE JAKO CZŁOWIEKA DOTARŁ DO MOJEJ ZABLOKOWANEJ PSYCHIKI I DZIĘKI CZEMU JESTEM TERAZ BARDZO SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ CHŁOPCZYKA A ZA 2 MIESIĄCE DZIEWCZYNKI. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO I BARDZO BARDZO POLECAM!!!