lekarz Henryk Popławski

Dermatolog

2,4
2,2

Nie kompetentny lekarz , nie trafiona diagnoza , zmarnowane pieniądze na drogie leki. Nie polecam tego lekarza!!!!!

Z powodu braku czasu wybrałam się do tego lekarza.P.dermatolog jest nieuprzejmy,nietaktowny.Odniosłam wrażenie jakbym mu w czymś ważnym przeszkodziła,był bardzo opryskliwy.Opisując swoje objawy pan.dr był w stanie rozpoznać przyczyne bez oglądania chorej skóry.Sądze ,że przy wizycie prywatnej ma inny stosunek do pacjenta ale komentować juz tego nie będę.

Czytałam opinie o tym lekarzu i budziły one moje obawy.Z powodu braku czasu zdecydowałam się na wizytę u tego lekarza.Obalam mit że jest nie miły i nie uprzejmy.Była to wizyta prywatna .Usunął mi kilka małych brodawek i włókniaka w kilka minut.Wyjaśnił wszystko i o wszystkim poinformował wcześniej.Jest to lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym .Był ordynatorem oddziału dermatologi w Wałbrzych przez 19 lat , o czymś to świadczy. Jestem zadowolona z tej wizyty,

Lekarz nie godny polecenia, bardzo nie uprzejmy. Przepisał mi te same leki choć mówiłam, że one mi nie pomagają i prosiłam o inne lekarz powiedział że te są właściwe. W gabinecie miałam wrażenie jak gdybym mu przeszkadzała i chciał się mnie jak najszybciej pozbyć!

Poszedłem do tego lekarza, ponieważ mam problem z łupieżem. Z głowy "sypie mi się śnieg" a on gada że nie mam łupieżu. Mówiłem też mu żeby skontrolował mi znamiona (pieprzyki), to musiałem pokazywać mu po kolei na które ma zwrócić uwagę. Na końcu powiedział że ma prywatny gabinet w którym usuwa pieprzyki, ponieważ byłem w przychodni państwowej. Dyplom medycyny chyba dostał u szamanów w Afryce.

Naprawdę warto iść na wizytę do takiego lekarza jak dr. Popławski

Naprawdę warto iść na wizytę do takiego lekarza jak dr. Popławski

Dobry pracuś lekarz wyleczył moją córkę z świnki jestem bardzo zadowolona z jego pracy mimo że nie jest uprzejmy

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz. Polecam

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz. Polecam