prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński

Laryngolog

W czerwcu 2010 r nasz syn miał przeszczep blony bębenkowej.Jesteśmy pod wrażeniem podejścia do problemu i kompetencją w tak trudnym dla nas problemie.

Jest cudownym lekarzem,uzdrowił moją córkę, która uzyskała słuch

Jest cudownym lekarzem,uzdrowił moją córkę, która uzyskała słuch

Pan profesor wyleczyl mnie gdy bylem jeszcze dzieckiem z duzego niedosluchu stosujac zdaje sie implanty (niewielkie kulki o ksztalcie slimakowym) ktore same wypadly bo jakis 2-3 latach. Inni lekarze wciaz upatrywali przyczyny w krzywej przegrodzie nosowej i chorobie migdalków. Leczylem sie bardzo dlugo na problemy ze sluchem ktore Pan profesor rozwiazal ostatecznie. Mam teraz super słuch. Polecam.

Skupiony na pacjencie.Precyzyjny,dokładnie informuje o sytuacji.Sprawia wrażenie osoby nie lubiącej niewiadomych gdy się pojawiają szuka sposobu rozwiązania.Profesjonalny,empatyczny.Operował mojego syna.Polecam.

Wyjątkowy, otwary na ludzi człowiek, najlepszy specjlista,spokojnie tłumaczy, ma podejscie do dzieci. Mimo, że zapracowany, podaczas rozmowy oddaje sie na 100% problemowi z jkaim sie przychodzi. Godny polecenia.

DIAMENT W ŚRODOWISKU LEKARSKIM CHYLĘ CZOŁA PRZED TYM LEKARZEM

DIAMENT W ŚRODOWISKU LEKARSKIM CHYLĘ CZOŁA PRZED TYM LEKARZEM

Osobiście spotkałam się z Profesorem wiele razy,jest otwarty do ludzi choć bardzo zajęty więc na umówioną z nim wizytę trzeba czekać..no cóż takie jest życie lekarzy...konferencje,wyjazdy szkolenia itp...

Wspaniały profesor i cały personel kliniki. Jeszcze nigdy w swoim ponad 40-letnim życiu nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Po zakończeniu leczenia dzwoniono do domu z kliniki, pytając o zdrowie dziecka( niewiarygodne, ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!). Polecam wszystkim tę klinikę!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo dziękuję za pomoc okazaną mojemu dziecku.

Wspaniały profesor i cały personel kliniki.
Polecam wszystkim tę klinikę!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo dziękuję za pomoc okazaną mojemu dziecku.