Lekarze Lubań

lekarz Marian Gustyński

Wąska 3a
59-800 Lubań

PAN DOKTOR, JEST BARDZO DOBRYM I MIŁYM CZŁOWIEKIEM. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT U NIEGO, I W SZPITALU. JEST BARDZO DELIKATNY, UPRZEJMY, I DOKŁADNIE STAWIA I TŁUMACZY DIAGNOZĘ. PODCZAS BADANIA WOGULĘ NIE CZUJĘ ŻADNEGO SKRĘPOWANIA. POLECAM!!! TYM KTÓRE NIE MIAŁY JESZCZE OKAZJI Z KORZYSTAĆ Z WIZYT U PANA DOKTORA.
Opinia dodana przez: Ewa 26

lekarz Dariusz Pawłowski

Praktyka Lekarska
Kazimierza Wielkiego 11
59-800 Lubań

U dr. Pawłowskiego leczę się ja, leczy się moja mama. Wyleczył już u mnie niejedno przeziębienie, zatrucie, grypę. Mama z nadciśnieniem jest pod stałą opieką doktora, a ciśnienie pan doktor wyregulował... bez potrzeby pobytu w szpitalu. Zdecydowanie polecam!

lek. dent. Dominik Chodyra

Centrum Stomatologiczne Dr Dominik Chodyra
Rynek-Sukiennice 20
59-800 Lubań

Trzy lata temu razem z moim bratem stanęliśmy w drzwiach gabinetu pana Chodyry. Ja nie zdecydowałam się na poprawienie swojego zgryzu, za to mój brat zaczął nosić aparat. Pan Chodyra z uśmiechem opowiadał, jak matki przepisują swoje dzieci do niego, bo inni ortodonci podczas wizyt nie zwracają uwagi na ubytki w zębach. Po kilku miesiącach okazało się, że pan Chodyra również stanem zębów się nie interesuje. Pomimo comiesięcznych wizyt, ani ...

lekarz Wojciech Donotek

Psychiatra

59-800 Lubań

Używanie przez tego człowieka tytułu to obraza dla zawodu lekarza. Zero empatii, obraża pacjentów. Widać że czerpie satysfakcji bycia członkiem komisji.
Opinia dodana przez: PJ

lekarz Danuta Dzierżyc-Bocho

Willowa 52
59-800 Lubań

Jestem Pani pacjentką od 15 lat. jak i moje dwie siostry i nigdy żadna z nas się nie zawiodła. Bardzo sympatyczna, delikatna, pełna kompetencji i poświecenia. Polecam każdej kobiecie bardzo gorąco. P.S. Absolutnie nie zgadzam się z zarzutami, które panie tu napisały. Do Pani,która komentowała dom:) Kobieto wstydź się, a nie zazdrościsz. Nie widzicie tego, że ktoś ciężko pracował na to aby do czegoś w życiu dojść.To że pani, która ...

lekarz Zbigniew Jastrzębski

59-800 Lubań

Lekarz wie co robi, jest bardzo dobrym specjalistą, który nie wciska na siłę leków tylko po to żeby je dać, ale wtedy kiedy są potrzebne. Fachowiec, którego polecam każdej kobiecie. Wszystko wytłumaczy w taki sposób, aby ktoś kto nie jest ginekologiem zrozumiał w czym rzecz.
Opinia dodana przez: malinova

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

59-800 Lubań

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

dr n. med. Marek Pudełko

Onkolog, Chirurg onkolog

Lubań

Dr Marek Pudełko, jest najlepszym i nad wyraz opiekuńczym lekarzem onkologiem - psychologiem, którego Pan Bóg postawił na mej drodze, by mnie uzdrowić. Przed ośmiu laty byłam jego pacjentką na Oddziale onkologicznym we Wrocławiu. Wcześniej jednak, jak pamiętam, a było to ponad 15 lat temu, opiekował się on moją znajomą, która leżała w Szpitalu Onkologicznym z powodu raka-guza - kręgosłupa piersiowego. Na zawsze zapamiętałam, jaką opieką roztoczył Pan doktor Panią ...

dr n. med. Arkadiusz Słomka

Pulmonolog, Alergolog

Prywatna Poradnia Specjalistyczna
Lubań
59-800 Lubań

Gorąco polecam doktora! Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków! Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

lekarz Stanisław Świerad

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
59-800 Lubań

A zapimnialam reines dodac ja tagze urodzilam trojke zdrowych dzieci oczywisci kazda ciaze prowadzil Dr swierad a 4ciaze kuzynka polecila mi Dr.ktory przyjmuje na osiedlu Piast obok kosciola i tego Dr.bym nie polecila dosc ze poszlam prywatnie to dobrze nawet mnie nie zbadal nie zrobil usg nie sprawdzil bicia serduszka dziecka powiedzial ze wszystko dobrze skierowal na badania i kazal za miesiac przyjsc miesiac nie doczkalam wyladowalam w szpitalu dzien ...

lekarz Marek Zatoński

Laryngolog, Foniatra

59-800 Lubań

Bardzo ciężko ocenić mi Pana doktora, ponieważ jest bardzo uprzejmy, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę i sposób leczenia, jednak nie przeprowadził żadnych badań oprócz badania słuchu. Nie skierował mnie też na inne badania, zarzucam więc brak odpowiedniej kompetencji i kompleksowego podejścia.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Jerzy Keppel

59-800 Lubań

Dajcie spokój kobiety..Doktor nie jest waszym mężem i nie będzie się bawił w paplaninę. Liczy się konkret, fachowość...czegóż więcej chcieć... Pogadać godzinami ...do koleżanek. Ma dyplom,ma doświadczenie,ma fach i to powinno się liczyć najbardziej... Nie jest zupą pomidorową do lubienia....ma leczyć... I robi to świetnie!!!! Ordynatorem nie staje się z przypadku😁

lekarz Leszek Joński

Grunwaldzka 3
59-800 Lubań

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pana doktora. Tylko wiedza i umiejętności Pana doktora Jońskiego uratowały mój wzrok. Doskonale prowadził całe leczenie i bardzo mi pomagał i wspierał. Nie mogę wyrazić jak wiele to dla mnie znaczy i jak świetnym specjalista jest Pan doktor!
Opinia dodana przez: I. K.

lekarz Barbara Makarewicz

Wenerolog, Dermatolog

59-800 Lubań

Lekarz o dużym doświadczeniu. Dobrze wyjaśnił mi istotę choroby i wdrożył skuteczne leczenie. Lekarz cierpliwie tłumaczy problemy i odpowiada na wątpliwości pacjenta. Polecam panią doktor.

lekarz Helena Zatońska

Lekarz rodzinny

59-800 Lubań

Lecze u Pani doktor siebie i dzieci,Dzieci przez około 10 lat nie wzięły wiecej niż 3 razy antybiotyku i choruja zdecydowanie mniej niż mojej siostry , które u innych lekarzy biora antybiotyk nawet na gorączkęZona i ja nie zamienimy jej na innego lekarza. MM
Bardzo miła kobieta. Poswieca pacjetowi bardzo duzo czasu i uwagi. Goraco polecam pania Mierzwe.

lekarz Tomasz Gede

Chirurg ogólny, Urolog

59-800 Lubań

Nie szanuje czyjegoś czasu codziennie spóźniony, ok półtorej godziny przez co traci pacjentow , przyjmuje poza kolejnością nie wiadomo skąd biorą się ci ludzie umówieni na tę samą godzinę nie polecam

lekarz Magdalena Rudzińska

59-800 Lubań

Trafiliśmy do Pani Doktor przypadkowo, to był bardzo dobry zbieg okoliczności. Profesjonalnie i konkretnie zajęła się moim ojcem, który jest w trakcie leczenia onkologicznego. Pani Doktor, dziękuję za podejście, wiedzę, trafne decyzje. W przypadku częstych wizyt w szpitalach, poradniach to bardzo ważne by lekarz widział w pacjencie, także człowieka.
Opinia dodana przez: Małgorzata Orłowska

lekarz Marek Bińkowski

Psychiatra

59-800 Lubań

Dziwią mnie negatywne komentarze na temat doktora... W moim przypadku trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Dziś żyje jak normalny człowiek. A bałam się jeść, pić i wychodzić z domu. Bałam się ludzi.. dosłownie wszystkiego! Trudny zawód Doktora podziwiam go... Nigdy nie odczułam by pieniądze były dla niego wazniejsze niż pacjent! Przeciwnie! Wg mnie to są choroby tak trudne że trzeba wielu czynników również z naszej strony by z tego wyjść... ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Marek Jaskola

Irydolog

Irydologia, ziołolecznictwo - Sklep zielarsko medyczny
Siodmej Dywizji 2
59-800 Lubań

Jestem zdecydowanym zwolennikiem naturalnych i tradycyjnych metod leczenia, ale niestety ten Pan raczej chluby irydologii nie przyniesie. Pan Marek nie jest nawet lekarzem! Ten magister PEDAGOGIKI ma tylko dyplom ukończonego w 1998 r kursu irydodiagnostyki podpisany przez Waleryego Ż. (Notabene bardzo dobrego irydologa i w 100% przeze mnie polecanego!) Za to, co mnie najbardziej zdziwiło – odnosi się raczej z niechęcią irydologów – lekarzy medycyny z Mongolii czy Chin... (może ...