Lekarze Lubań

lekarz Krzysztof Kowalik

Internista, Lekarz rodzinny

59-800 Lubań

Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Lekarzy nie należy osądzać po słowach, sposobie ubierania, po ilości uśmiechów etc... ale po wynikach leczenia. Miałam przypadek silnej alergii, pan dr podszedł do mojej osoby bardzo poważnie i fachowo, udzielił profesjonalnej pomocy,za co bardzo dziękuję i jestem ogromnie wdzięczna. Uważam, iż jest to bardzo dobry lekarz, który żadnego chorego nie zostawi bez pomocy. Polecam gorąco.

lekarz Tadeusz Kocjan

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
59-800 Lubań

Mam bardzo dobre wspomnienia o doktorze Kocjanie, słyszałem że zmarł, czy ktoś może to potwierdzić, czy prawdą jest że żyje syn doktora Kocjana, czy też jest lek.psychiatrą ?
Opinia dodana przez: tadeusz kurzeluk
bardzo miła sympatyczna doktorka, wie jak wytłumaczyć problem i pomóc pacjentowi, dziękuję

lekarz Andrzej Chwirot

59-800 Lubań

Lekarz który uratował mi życie. Świetny specialista!!!! Zna się na chirurgii i ma fach w jednym palcu. Irodzil sie ze skalpelem w ręku
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ewelina Bednarska-Kozioł

59-800 Lubań

mąż był zadowolony z wizyty , wzrok mu sie polepszył po dobraniu okularów i pani doktor przepisała krople na pieczenie oka które pomogły.

Przemysław Celej

59-800 Lubań

Mam dobre zdanie na temat doktora Celeja Przez trzy lata krążyłam po wielu ortopedach i w końcu u niego doczekałam się sensownych wizyt Dzisiaj wyszłam ze szpitala jestem po artroskopii kolana Ma swój charakterek i specyficzny tok rozmowy z pacjentem no ale kto go nie ma ?
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Wojciech Dul

Reumatolog

Lekarz króremu wystawił bym ocenę nie więcej niż 3

lekarz Andrzej Wydra

Pogodna 1a
59-800 Lubań

Na wstępie słowo o kryteriach, jeśli pacjent ma oceniać :kompetencję, podejście czy uprzejmość to niech idzie do fryzjera .A poważnie na temat profesjonalizmu ( brakuje w kryteriach) powiem zawodowiec. Dr Andrzej Wydra ma cechę diagnozowania choroby przy pomocy wielu symptomów i ważnych informacji po rozmowie z pacjentem. Powiem wam że na przestrzeni 2 wieków ( od lat 80) nigdy się nie pomylił i zawsze pomógł wyzdrowieć. A ostatnio stosując np, ...
Opinia dodana przez: Andrzej D.

dr Artur Zwoliński

Lekarz rodzinny

59-800 Lubań

Jestem zadowolona z wizyty, trafiłam do doktora ze względu na nieobecność swojego, a była to wizyta przed szczepieniem. Zostałam dokładnie przebadana, doktor przeanalizował dodatkowo kartę ciąży i wyniki innych badań, choroby współistniejące i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze, doktor młody, ale pełen zaangażowania w pacjenta ;)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Zwoliński

Willowa 50
59-800 Lubań

Bardzo nieuprzejma osoba. Sprawia wrażenie, jakby pracował na prowincji za karę. Podważył kompetencję lekarza specjalisty, który zlecił niezbędne badania właściwe mojemu schorzeniu. Nie umiem ocenić kompetencji tego lekarza, ale dostałam w rezultacie to, czego oczekiwałam. Niemniej jednak uważam, że lekarz powinien wykazywać chociaż minimum kultury osobistej i odpowiedzieć na "dzień dobry", czy "do widzenia". Tonem swojego głosu niemal wyrzucił mnie z gabinetu. Nie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Wojciech Kujawiński

Neurolog

59-800 Lubań

Gburowaty, niemiły, bez szacunku i z duża pogardą dla drugiego człowieka. Umówiłam się na wizytę w bolesławieckim szpitalu przez telefon i nie podano mi nazwiska lekarza. Zjawiłam się na wizycie wcześniej niz umówiona godzina, lekarz czekał - zaskoczyło mnie to pozytywnie, że obeszło się bez czekani w długiej kolejce. Jednak po minucie wizyty w gabinecie już wiedziałam dlaczego nie było kolejki. Na wejściu lekarz kazał mi usiąść pod ściana na ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Krystyna Synowiec

Neonatolog, Pediatra

Kościuszki 11 lok. 2
59-800 Lubań

To jakaś pomyłka, nie lekarz!!! Pierwszy raz miałam (nie)przyjemność spotkać dr w Lubaniu, po porodzie. Wiem, że pracuje w jakiejś przychodni pod Lubaniem, a ostatnio trafiłam na nią w szpitalu w Bolesławcu. Ona powinna już na emeryturze odpoczywać, a nie straszyć dzieci i rodziców w placówkach zdrowia !!!! Nawet położne i pielęgniarki uprzedzają, żeby brać poprawkę na to, co doktor mówi i robi i nie brać poważnie wszystkich jej słów. ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Bożena Kawecka-Kowalik

Dermatolog

59-800 Lubań

To jakaś masakra, totalna. Syn dziś był z problemami skórnymi u rąk. Pani na to , ze zioła trzeba, bez określenia i przypisu jakie, żadnej diagnozy ani recepty. 6 min 150 zł. Tragedia , nie chodźcie!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Zdzisława Iwanicka

Endokrynolog

59-800 Lubań

Byłam u tej Pani około 2 tygodni temu. Na wizytę poszłam z babcią (mam 16 lat), także z babcią weszłam do gabinetu. Już na wejściu Pani doktor sprawiała wrażenie niemiłej.. I nie było to mylne wrażenie. Zaproponowałam babci, żeby została przed gabinetem, jeśli chce, a na to Pani doktor ; a po co babcia ma zostawać za drzwiami ? Niech siada. Ty też już siadaj. Nie odpowiedziałam na to pytanie ...

lekarz Joanna Korycka

lekarz Barbara Stopkowicz-Mejer