mgr Hubert Krzyszkowskimgr Hubert Krzyszkowski - zdjęcie profilowe

mgr Hubert Krzyszkowski

Logopeda

Jestem logopedą, specjalistą rehabilitacji głosu, członkiem Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji Głosu.
Zapraszam, jeśli Twój głos lub mowa:
~ nie spełniają ...

Zapraszam, jeśli Twój głos lub mowa:
~ nie spełniają Twoich oczekiwań, utrudniają kontakty społeczne
~ uległy pogorszeniu lub zanikły - po operacji, chorobie, udarze
~ wywołują dysforię, nie pasują do Twojej pożądanej ekspresji płci
Dzięki holistycznemu spojrzeniu na zdrowie głosu i mowy oraz wdrożeniu odpowiednich technik rehabilitacji razem znajdziemy drogę do uzyskania poprawy

Super osoba specjalistyczna z indywidualnym i pełnym uwagi podejściem. Z p Hubertem można szczerze porozmawiać o głosie na każdym poziomie, od szczegółów pracy krtani po całościową społeczną ekspresję.

Bardzo komponenty i empatyczny logopeda z niesamowitą podejściem, dla którego praca to również pasja co widać, polecam!

Gorąco polecam! Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, widać dużą wiedzę, jak i zaangażowanie. Dobrana terapia również przynosi oczekiwane rezultaty.

Niesamowita osoba, która wykonuje swój zawód z dużą kompetencją i do tego pasją. Wizyta zawsze w bardzo miłej atmosferze. Mogę z całą pewnością polecić tego specjalistę.

Wizyta zawsze w bardzo miłej atmosferze.
Mogę z całą pewnością polecić tego specjalistę.

Bardzo wrażliwy specjalista, o ogromnej wiedzy na dosyć niszowy temat. Wprowadza bezpieczną atmosferę, a w jego pracy widać pasję, którą darzy i ludzi, i logopedię.

Ciepły, uprzejmy i wyrozumiały specjalista, dla którego logopedia to nie tylko praca a i pasja. Praca z nim to czysta przyjemność! Zdecydowanie polecam!

Bardzo kompetentna osoba specjalistyczna ze świetnym podejściem. Ogromny szacunek do drugiego człowieka. Polecam