lekarz Igor Zwinczewski

Traumatolog, Ortopeda

Operowałam paluchy u doktora Zwinczewskiego dziewięć lat temu, paluch nadal jest prosty, stopa nie boli. Chodzę do Zwinczewskiego od 14 lat, wówczas jeszcze przyjmował na drugim pietrze. Mieszkam obok ulicy Batorego - przez te wszystkie lata spotkałam na poczekalni doktora dziesiątki bardzo zadowolonych pacjentek po korekcji paluchów. NIEZADOWOLONYCH NIE WIDZIAŁAM!

BEZNADZIEJNY LEKARZ, KTÓRY OKALECZYŁ WIELE OSÓB!!!!! jestem rok po zabiegu korekcji palucha koślawego, na początku na pozór wszystko wydawało się być w porządku, ale po kilku miesiącach okazało się( po konsultacjach z innymi lekarzami), że czekają mnie jeszcze co najmniej dwie operację wtórne, gdyż mam 1,5 cm przerwę między paluchem a resztą stopy, stopa się deformuje, nieziemsko boli i raczej nie ma widoków na to że kiedyś będzie wyglądała normalnie. A Zwinczewski na wizytach kontrolnych mówił, że tak właśnie ma wyglądać proces gojenia i że wszystko jest w porządku. Taki z niego fachowiec!!!!! Pomyślne zabiegi o których czytam to chyba "farty", bo rozmawiałam z ludźmi, których okaleczył na zawsze i jest ich niemało!!!!!!!!!!!!!!

władczy, przemęczony ale przy tym kompetentny, uwazny, skuteczny NIE BOLI można znowu chodzić

władczy, przemęczony ale przy tym kompetentny, uwazny, skuteczny
NIE BOLI można znowu chodzić

zespol ciesni nadgarstka - operacje wykonal pan doktor zwinczewski polecam wszystkim zabieg trwal 15 min w warunkach komfortowych teraz moge spac w nocy danuta

Operację halluxów na stopach pan dr Zwinczewski wykonał po mistrzowsku. Zajeło Mu to 15 minut, wyszłam bez gipsu i lasek. Przez 9 miesięcy po zabiegu nie odczułam żadnej dolegliwości. Życzę Mu samych sukcesów i wszystkim gorąco polecam! Maria z Myślenic

Życzę Mu samych sukcesów i wszystkim gorąco polecam!

Maria z Myślenic

Jestem zaskoczona szybkim i bezbolesnym przebiegiem zabiegu. (jestem kilka godzin po zabiegu). Moja ocena ogólna atmosfery, opieki i przebiegu operacji jest bardzo wysoka. Polecam! Barbara Wąsik z Kędzierzyna-Koźla

Barbara Wąsik z Kędzierzyna-Koźla

Jestem mieszkanka Bytomia.Dzis miałam przeprowadzony zabieg przez dr Zwinczewskiego.Zabieg byl wyznaczony na godz.10.00.Na sale zabiegowa zostalam zaproszona punktualnie.Od podania pierwszego leku do koncowego założenia opatrunku nie minęło pół godz.Zabieg bezbolesny,chyba że pacjent jest wrażliwy na ukłucia igły.Nie tylko lekarz ale pani asystująca bardzo mili i kompetentni,wiedza co robią.Spędziłam 25min w miłej atmosferze brakowało mi tylko filizanki dobrej kawy.haha Minęło kilka godz.od zabiegu,odpoczywam z nogą ułożona na poduszce,oczywiście we własnym łóżku a nie szpitalnym.Uzupełniam zaległości książkowe,co ma ogromne plusy przymusowego leżenia.Pozdrawiam wszyskich którzy sa przed...BB

Chodze do niego od lat - uwazam, ze jest po prostu super!

Chodze do niego od lat - uwazam, ze jest po prostu super!

Chciano mnie zarejestrować za 4 tyg, ale jak powiedziałam że mam silny ból pięty, to rejestratorka po konsultacji z doktorem po prostu kazała ustawić sie w kolejce pacjentów do gabinetu. Dobrze że miałam skierowanie ze sobą. Czekałam z 40 min - ale po 10 min w gabinecie - wyszłąm bez bólu. Bałam się, że ból powróci ale jest już 3 tyg po wizycie i jest OK!

Świetny lekarz ortopeda. Wszystkim polecam!!

Świetny lekarz ortopeda. Wszystkim polecam!!