Ilona Olszaniec-Kozakiewicz

Traumatolog, Ortopeda

Jestem ogromnie wdzięczny,że polecono mi Panią Doktor.Jest doskonałą i profesjonalną specjalistką chirurgii ręki.Dziękuję Pani Doktor za operację mojej lewej ręki.Współczucie i opieka na najwyższym poziomie[aby wszyscy specjaliści byli na takim poziomie].Życzę dla Pani Doktor wszystkiego NAJLEPSZEGO.

Wspaniały lekarz ,a przy tym dobry i ciepły człowiek. Lekarz z powołania .Jacek M.

Wspaniały lekarz ,a przy tym dobry i ciepły człowiek.
Lekarz z powołania .Jacek M.

Wspaniały fachowiec , polecam . Gdyby nie Pani doktor zostałbym dziś bez palcy .

Wspaniały fachowiec , polecam .
Gdyby nie Pani doktor zostałbym dziś bez palcy .

lekarz ten nie spełnia oczekiwań pacjenta

lekarz ten nie spełnia oczekiwań pacjenta

specjalista najwyższych lotów, zamieniła ze mną zdanie i "zoperowała" skomplikowane złamanie. (założyła mi procę) dziękuję również dziękuję tu ordynatorowi T. Monkiewiczowi dzięki którego zaangażowaniu trafiłem na stół.

dziękuję

Pani Ilona jest naprawdę wspaniałą kobietą i wysokiej klasy lekarzem specjalistą ,który w bardzo ciepły i miły sposób podchodzi do pacjenta.Jestem do tej pory pod jej opieką i choć natrafiamy na pewne problemy bardzo ją cenię przede wszystkim za to że pomimo ogromu operacji jakie wykonuje nigdy nie traci pogody ducha i jest w pierwszej kolejności człowiekiem a póżniej lekarzem .Oby jak najdłużej żyła w zdrowiu i szczęściu bo tacy lekarze jak dr Ilona Olszaniec-Kozakiewicz są na wagę złota.Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.Sławomir z Wejherowa.

Kochana Pani doktor o "złotych rękach", bardzo miła, ciepła, uśmiechnięta, a nade wszystko kompetentna. Widać, że czuje swoje powałanie. Gdyby było więcej takich lekarzy, to świat byłby lepszy. Pani doktor Ilona, powinna być wzorem dla naszej służby zdrowia! Wdzięczna pacjentka - Helena ze Słupska

Widać, że czuje swoje powałanie.
Gdyby było więcej takich lekarzy, to świat byłby lepszy.
Pani doktor Ilona, powinna być wzorem dla naszej służby zdrowia!
Wdzięczna pacjentka - Helena ze Słupska

Lekarka kompletnie nie przystająca do tych czasów w których żyjemy: za uczciwa, zbyt oddana pracy i zbyt identyfikująca się z problemami chorych - taka "Judymka plus". Kompetencja, takt, ciepło,ale i uroda pozwalają na stwierdzenie "oby więcej takich doktor Ilonek"

Bardzo dobry lekarz.Dwa razy dobrze zoperowała mi rękę.Każdemu polecam tą lekarkę jak ma problem w leczeniu rąk.Bardzo jestem wdzięczny za leczenie Pani Doktor.z poważaniem pacjent Jarosław Grubba z Wejherowa.

Jest to niezwykła osoba, pełna ciepła,emanująca chęcią niesienia pomocy,z ogromną kulturą i szacunkiem dla pacjenta. Poleciłabym Panią Doktor każdemu.