Lekarze Internista Jelenia Góra

lekarz Arkadiusz Joks

Internista, Pulmonolog

58-506 Jelenia Góra

Konkretny, uprzejmy, komunikatywny. Spokojnie i bez pośpiechu wyjaśnił problem. Leczenie wdrożone. Za jakiś czas ocenimy skuteczność terapii.
Opinia dodana przez: A.B.

lekarz Julita Bugiel

J.Kiepury 47 / 7
Jelenia Góra

Przewspaniała pani doktor, poleca wszystkim pacjentom

lekarz Tomasz Drozdowski

Wiłkomirskiego 15
58-506 Jelenia Góra

Doktor najlepszy w swoim fachu. Uratował moją nogę przed amputacją. W szpitalu nie mogli dojść co jest przyczyną tak obszernej martwicy na lydce z przodu.. Było widać już kość. Powiedzieli jasno: jutro amputacja konczyny. Wypisałem się na żądanie, poszedłem do dr Drozdowskiego. Diagnozę otrzymałem w mgnieniu oka, wystarczyło parę przeswietleń i badań. Miałem paciorkowca, wystraczyła seria zastrzyków. Mam nogę, jestem bardzo wdzięczny

dr n. med. Jerzy Libergal

Krasińskiego 3
58-560 Jelenia Góra

Polecam. Jak najbardziej jestem zadowolony z opieki.

lekarz Danuta Czarniecka

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor bardzo konkretna i rzetelna, nie owija w bawełnę i mówi to co myśli, mnie to bardzo odpowiada bo nie lubię jak lekarz mydli pacjentowi oczy. W dodatku jest sympatyczna i miła, mimo że ma swoje lata.
Opinia dodana przez: kasiaj

lekarz Agnieszka Dojs

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Wspaniała lekarka, uprzejma. Zawsze można się z nią dogadać. Świetnie diagnozuje każdy problem. Polecam bardzo gorąco... :)

lekarz Anna Patkowska

Internista, Reumatolog

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Dr Anna Patkowska jest najlepszym lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłem. Nikt przedtem tak dokładnie nie zdiagnozował mojej choroby. Lekarze często traktują wszystkich pacjentów tak samo, jednak dr Patkowska poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Zdecydowanie każdemu polecam!!

lekarz Andrzej Zieziula

Pulmonolog, Internista

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry, kompetentny i empatyczny lekarz. To lekarz z powołania. Przyjechał do mojej mamy na wizytę domową co w czasach covid jest bardzo rzadkie, postawił trafną dignozę, pomógł w trudnej sytuacji gdy pilnie musieliśmy skontaktować się z lekarzem (i to w piątek wieczorem). Jestem mu bardzo wdzięczna, szczerze polecam i sama będę korzystać z jego wiedzy i empatii wobec pacjentów. Bardzo dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Kitala

Wiłkomirskiego 15
58-506 Jelenia Góra

ten lekarz mnie operował i przyznam ,że na sali operacyjnej zapomniałam o strachu bardzo przyjemny lekarz ,ciepłe usposobienie i żartował ale usnęłam i tyle go widziałam
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr hab. n. med. Marek Bolanowski

Endokrynolog, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Uczęszczam do doktora Bolanowskiego już od kilkunastu lat,i przez zdecydowaną większość czasu opieka jest bez zarzutu. Wyrobiłem sobie u tego Pana mnóstwo zaufania, i nigdy nie myślałem nad zmianą lekarza. W pełni polecam.

lekarz Julian Pyrzanowski

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Lekarz Rodzinny"
Wrocławska 58
58-500 Jelenia Góra

Kompletny brak kompetencji i niemiła obsługa. Poprosiłem o wpisanie szczepienia na COVID-19 wykonanego za granicą zgodnie z prawem. Niestety pani odmówiła przyjęcia wniosku i zasugerowała możliwe oszustwo i sfałszowanie szczepienia. Poczułem się oburzony i urażony. Po godzinie czekania na szefa placówki (dr. Julian Pyrzanowski), ten nie zjawił się i po kontakcie telefonicznym również odmówił przyjęcia wniosku. Zostałem poinformowany że najpierw placówka skontaktuje się z NFZem (co ja już uczyniłem). Brak ...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Piotr Dusza

Internista, Lekarz rodzinny

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Jestem jak najbardziej na tak chodzę do doktora od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam zawsze bada dobiera odpowiednie leki poświęca tyle czasu ile potrzeba może nie zawsze jest w dobrym nastroju ale jest tylko człowiekiem , w końcu nie idzie się tam na kawę tylko po pomoc polecam pacjentom nie rozchisteryzowanym bo poco psuć sobie i komuś nerwy.
Opinia dodana przez: pacjentka342

lekarz Przemysław Chmielewski

szpital Jelenia Góra
Jelenia Góra

Dwa tygodnie byłem w szpitalu pod opieką Pana Doktora Przemysława Chmielewskiego i jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony z opieki.Jest lekarzem który do każdego pacjenta podchodzi z wielkim zaangażowaniem i dokładnie analizuje wszelkie zlecone badania.Efekty są zdumiewające.Jestem pełen podziwu i polecam.Pan Doktor naprawdę wie co robi

lekarz Petronela Gorajewska

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICZE NZOZ SOBIESZÓW
Cieplicka 164A
58-570 Jelenia Góra

Moja opinia o Pani doktor jest bardzo dobra podczas wizyty byla bardzo uprzejma poswiecila mi duzo czasu byla bardzo skuteczna i dokladna na pewno jeszcze nie raz skozystam z wizyt u pani doktor
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Izabela Kobusińska-Libergal

Endokrynolog, Internista

Momuszki 3a/3a
Jelenia Góra

Jestem pacjentką od 2009 r. choroby tarczycy. Zawsze jestem dobrze obsłużona, kompetentnie poinformowana. Poleciłam Panią doktor innej koleżance. Też jest zadowolona, szczególnie że może uzyskać wizytę na miejscu, a wcześniej jeździła do Wrocławia.
Opinia dodana przez: Jadwiga
Najlepsza lekarka u jakiej byłam, wystarczyło 5 min rozmowy i już wystawiła trafna diagnozę, mimo wieku jest bardzo dokładna i z pewnością można powierzyć jej swoje zdrowie. Przesympatyczna osoba. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krzysztof Wychota

58-506 Jelenia Góra

Świetny lekarz dociekliwy prowadzi dokładny wywiad i tłumaczy na czym polega choroba i jak sobie z nią radzić. Polecam i zupełnie nie rozumiem skąd opinie negatywne skoro pod jego gabinetem kolejka pacjentów i wszyscy chwalą

lekarz Wiesława Wolska

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Jestem bardzo rozczarowany wizytą u tego lekarza. Zależało mi na czasie i zarejestrowałem się pewnego razu, jakiś czas temu na płatną, prywatną wizytę w przychodni na Zabobrzu do tej Pani doktor. Zostałem od zaraz po wejściu ochrzaniony w bardzo niemiły sposób, że śmiem przychodzić prywatnie, a nie do swojej przychodni. Nie oceniam kompetencji Pani doktor, bo może być dobrym specjalistą, ale tak traktować pacjenta, który płaci i przychodzi prywatnie? Pani ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Ryszard Supel

pl. Ratuszowy 11a lok. 1
58-500 Jelenia Góra

PORAZKA.na tarczyce lecze sie 10 lat,mam guzki... dr supel wykonal usg w doslownie kilka sekund-w ogole nie jezdzil mi urzadzeniem po tarczycy,badanie bardzo niedokladne i wg opisu wszystko jest ok z moja tarczyca a tak naprawde od 10 lat mam guzki i chorobe autoimmunologiczna tarczycy...po przeczytaniu opisu wrocilam do gabinetu lekarza ,wytlumaczylam wszystko na co on ze badania powtarzac nie bedzie,ze wie co robi i zegna mnie z gabinetu.chamstwo i ...
Opinia dodana przez: mirella

lekarz Agata Szeniawska-Pelczar

58-506 Jelenia Góra

To co piszą tutaj pozostałe osoby jest niestety prawdą. Wiecznie spóźniona, ale na rozpoczęcie pracy nie spieszy się. Nie wyjdzie po pacjenta nawet jak nikt nie wchodzi (zadowolona że pusto w gabinecie) a to że umówieni czekają to ma głęboko gdzieś. Lekarz widzi ilu pacjentów ma zapisanych i na jakie godziny, ale po co wyjść i zaprosić do środka. W trakcie pobytu w gabinecie atmosfera i rozmowa bardzo nieprzyjemna. Pani ...
Opinia dodana przez: Joanna